FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·.Forum Artuklu Duyurular.·´¯).·´¯) > Üye Sohbetleri - Anket ve Yarışmalar > Sohbet & MuhabbetSponsorlu Bağlantılar
   

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?

Sohbet & Muhabbet icinde Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum? konusu , Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum-Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Yapabilecekleriniz Sizin yelkenli çelik halatlarla eski limana demirli vaziyette. Ama üzülmeyin durumunuz ümitsiz değil. Bugüne kadar milyarlarca insan ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 26-06-2011   #1 (permalink)
Standart Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?

Sponsorlu Bağlantılar


Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum-Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Yapabilecekleriniz


Sizin yelkenli çelik halatlarla eski limana demirli vaziyette. Ama üzülmeyin durumunuz ümitsiz değil. Bugüne kadar milyarlarca insan eski sevgilisini karısını kocasını unutmayı başardıysa siz de yapabilirsiniz. Kimse unutulmaz değil. ışte yaranıza merhem olabilecek 25 öneri.

1. Arkadaş kalacağım diye kendinizi kasmayın: Tamam arkadaşça ayrılmış olabilirsiniz. Her ayrılıkta kan dökmeye gerek yok. Ama arkadaş kalacağım diye kendinizi zorlamanız da şart değil. En azından bir süre. Onu görünce kalp krizi geçirecekmiş gibi olmayı bıraktığınızda belki mailleşmeye başlayabilirsiniz.

2. Rastlaşma ihtimali bulunan yerlerde dolaşmayın: Kabul edin içten içe onu görmek istiyor üstelik buna bir de kaza süsü vermeye çalışıyorsunuz. Siz kimi kandırıyorsunuz?

3. Birlikte gittiğiniz mekanlardan uzak durun: Densiz bir garsonun bir tanıdığın gelip de eski sevgilinizin nasıl olduğunu sormasıyla göz yaşları sel olabilir. Dikkat. Ayrıca anılar da üstünüze üstünüze gelebilir. şurası göz göze geldiğimiz yer diye başlarsınız sonra.

4. Evde ona ait ne varsa kurtulun: Bir şenlik ateşi yakıp törensel bir havayla yok edebilir ya da doğrudan çöp tenekesine gönderebilirsiniz. Kutulayıp kaldırmak da bir yöntem ama o kutu evin bir köşesinde durduğu sürece ruhunuzu rahatsız edecektir benden söylemesi.

5. Onun dinlediği şarkıları seyrettiği dizileri unutun: Playlist’inizden bir iki şarkı eksilse ölmezsiniz ya. Hiç gereği yok. Hatta gidin hiç tanımadığınız dinlemediğiniz şarkıcıların CD’lerini ülkelerin müziklerini satın alın.

6. Birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları yok edin: Nedenini uzun uzun anlatmama gerek yok sanırım. Yöntemi seçmek de size kalsın. 4. maddedeki prensibi uygulayabilirsiniz.

7. Evin dekorasyonunu değiştirin: En temizi başka bir semte taşınıp yeni bir hayata başlamak ama ha deyince olacak iş değil. O zaman siz de evdeki eşyaların yerlerini şekillerini değiştirin. Özellikle onun her zaman oturduğu koltuğun yerini…

8. Kullandığı parfümü hayatınızdan çıkarın: Hafızayı en hızlı tetikleyen şey koku alma duyusu. Parfümün kokusunu aldığınız an en mutlu anınıza dönebilirsiniz. Çok tehlikeli!

9. Tatile çıkın: Başka yerlerde başka insanlarla tanışmak kesinlikle iyi gelir. Ama dikkat edin de daha önce birlikte gittiğiniz bir yer olmasın. Tabii bazı bünyeler farklı prensiple çalışıyor olabilir. ınadına gidip anılarınızla yüzleşmek ve onlardan korkmadığınızı kendinize ispat etmek isteyebilirsiniz.

10. Arkadaşlarıyla bir süre görüşmeyin: Kendi arkadaşlarınız size yeter. Hakkında bilgi taşımalarına ağzınızı yoklamalarına izin vermeyin.

11. Özel günlerinizde evde oturmayın: Kanka destek sistemini devreye sokun. Arkadaşlarınıza sığının sizi avutmalarına izin verin. Özellikle yıldönümü onun doğum günü gibi eski özel günlerde evde tek başınıza kalmayın.

12. Telefon numarasını mesajlarını silin: Böylece bir gece vakti içip içip onu aramanız zorlaşır dönüp dönüp gönderdiği aşk mesajlarını okuyup içinizi kanırtmazsınız.

Tüm toplama bilgisayar fırsatları için tıklayın !

13. Aldığı hediyelerden kurtulun: Tamam o kolye altın olabilir ama ruh sağlığınızdan daha mı kıymetli? Ya satın parasını çatır çatır yiyin ya da birine verin.

14. ıyileri değil kötü anıları hatırlayın: Birlikte geçirdiğiniz mutlu günleri anacağınız zamanlar gelecek ama şimdi değil. şimdilik sadece kötüleri hatırlamaya çalışın ki yelkenleri suya indirmeyin.

15. Yeni bir şeyler öğrenin: Bir kursa filan yazılabilirsiniz. Böylece aklınız başka şeylerle meşgul olur kendiniz için de iyi bir şey yapmış olursunuz. Hem belli mi olur yeni biriyle tanışırsınız.

16. Altı ay uykuya yatın: şu ana kadar sıraladıklarımın hiçbiri işe yaramadıysa ütopik olmakla birlikte bu seçeneği deneyebilirsiniz. Belki iyi bir uyku çekince hayat daha iyi olur.

17. Kendinizi yenileyin: Sürekli saç şekliyle rengiyle oynamak depresyon belirtisi derler ama her zaman değil. Aynada yeni birini görmek içinizi açabilir.

18. Romantik komedilerden uzak durun: En sevdiğiniz tür olabilir ama bu tip filmler insanı olmayan erkeklere/kadınlara bile aşık etme kapasitesine sahip. Sinemadan çıkar çıkmaz cep telefonuna sarılırsanız telafisi mümkün olmayan hatalara imza atabilirsiniz.

19. Hüzünlü aşk şarkıları dinlemeyin: Bir süre bazı müzik türlerini bazı şarkıcıları hayatınızdan çıkarmanız gerekecek. Örneğin Celine Dion. Gerçi onu kim niye dinler anlayabilmiş değilim ama… Buna karşılık Burak Kut’tan tüm unutmaya çalışanlar için gelsin: Yaşandı bitti saygısızca haydi zıpla…

20. Onu düşünmeye başladığınızda fizik problemi çözün: Tamam kabul ediyorum; bunu ben de yapamam. Ama beynin rasyonel tarafını çalıştırmak için hiç değilse Sudoku çözün bari.

21. Ayakta duramayacak kadar uykunuz gelmedikçe yatmayın: Uykunuz kaçınca onu düşünmeye başlarsınız onu düşününce zaten uyku gelmez.

22. Evdeki battaniyeleri yok edin: O melankoliyle altına girmeye kalkarsanız uzun süre çıkamazsınız.

23. Second Life’ta yeni bir siz yaratın: Değişim her zaman içten dışa olmaz. Girin Second Life’a yaratın şöyle alımlı yakışıklı seksi işinde başarılı bir karakter. Elinizi sallasanız ellisi. Bu gazla gerçek hayatta da engel tanımazsınız artık.

24. Extreme sporlara başlayın: Can derdine düşünce eski sevgilinin acısı kalmaz. Aman dikkat adrenalin bağımlısı olmayın.

25. Yeni bir sevgili bulun: Eveeet geldik meselenin özüne. Önceki maddeleri de uygulayın tabii ama eski sevgiliyi unutmanın en iyi yolu yenisini bulmaktır. Ama tabii burada zamanlama ve kimi seçtiğiniz çok önemli. Öyle birisini bulmalısınız ki aklınızı başınızdan alsın. Aksi halde kimse onu unutturamıyor diye paniğe kapılırsınız. Yok öyle bir şey tabii. Vallahi yok.


Alıntı

 

Mavi_inci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Alt 06-06-2012   #2 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


cok sacma bunlar kimse hic bir zaman unutulmaz yeni biri olur hayatnda belki onla evlenrsn mutlu olursun ama mutlaka bi gun keske o olsaydi yanmda dersn
  Hızlı Cevap
Alt 04-08-2012   #3 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


kardesım ellerıne saglık cok guzel olmus
  Hızlı Cevap
Alt 17-08-2012   #4 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


Mükemmelsin.çok doğru ellerine sağlık.
  Hızlı Cevap
Alt 03-09-2012   #5 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


Sızce bunlar ıse yarar mı dersınız? Baska bırını bulmak hala ona ıhanet yapmısım hıssını verıyorsa
  Hızlı Cevap
Alt 18-09-2012   #6 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


ÇOk Teşekkür Ederim )

xaLeR
  Hızlı Cevap
Alt 11-01-2013   #7 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


ama ben ne yaparsam yapim unutamam çünkü bu gerçek aşk...
  Hızlı Cevap
Alt 12-02-2013   #8 (permalink)
Enter love
Standart Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


gercek ask unutulmaz o yuzden adi ask konulurya
  Hızlı Cevap
Alt 03-03-2013   #9 (permalink)
Kayıtsız Üye
Unhappy Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


arkadaşlar ben eşimden ayrıldım onu çok seviyorum ben ölmeden onun aşkı bende bitmez o bu akşam bana beni sevmediğini mesaj atmış canım yanıyo bu derdin dermanı yok dünyam başıma yıkıldı.
  Hızlı Cevap
Alt 23-04-2013   #10 (permalink)
ayşin
Question Cevap: Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları - Eski Aşkı Nasıl Unuturum?


çok doğru maddeler var ama sacma maddelerde var doğrusu ne yapmam gerektiğini hala anlamadım ama unutmak istediğimi biliyorum
  Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Adana Eski Adı - Adananın Eski İsimleri Mavi_Sema Adana Tanıtımı 0 25-04-2011 00:43
Eski hamam eski tas nedir - Eski hamam eski tas deyimi anlamı Mavi_Sema Atasözleri & Deyimler 0 02-02-2011 21:03
Eski İstanbul Resimleri - İstanbulun Eski Fotoğrafları Mavi_Sema Türkiye Şehir-Bölge Resimleri 7 02-02-2011 00:36
Eski Sevgili Yeterince Eski Mi - Ayşe Nesrin Mavi_Sema Kitap, Resim ve Dergi 0 18-01-2010 23:03
Eski Halılar - Eski Halılara Ait Karakteristik Özelliklerin Değerlendirilmesi _Mr.PaNiK_ Hobiler Ve Videolar 0 22-11-2008 23:27


Saat: 02:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015