Vatandaşlık Görevi İle İlgili Sözler - Vatandaşlık Görevi İle İlgili Özlü Sözler

'Atasözleri & Deyimler' forumunda Mavi_inci tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Vatandaşlık Görevi İle İlgili Özdeyişler - Vatandaşlık Görevi İle İlgili Özlü Sözler

Vatandaşlık bireyin insan omöak yolundaki kararlılığıdır
    Vatandaş ülkesine kendini teslim etmeliki ülke iradesini elinde tutabilsin
    Vatandaşın vatandaşlığını unutmnası durumunda Yönetim dürüst, bilgili, çağdaş ve ülke çıkarları için çalışacak kişilerin elinde olmaz. Yöneticiler halkı temsil edemez.

Devlet, ülke giderlerini karşılayacak geliri elde edemez. Dolayısıyla vatandaşa karşı görevini yerine getiremez. İçte düzeni, dışta bağımsızlığı koruyamaz.

Ülke bütünlüğü, bağımsızlığı ve varlığı tehlikeye girer.

Demokratik yönetimin yerini baskıcı yönetim alır. İnsan hakları korunamaz. Bazı kii ve gruplara ayrıcalık tanınır.
    Millet: Aynı topraklar üzerinde yaşayan aralarında dil, duygu, ülkü, tarih, kültür ve çıkar birliği olan insan topluluğudur.

Vatanı Vatan yapan vatandaşlardır

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Aralık 2010
  2. Ovv çok beğendim arkadaş çok başarılı ir söz bulmuş

3. vergi ile sloganlar nelerdir?

4. ççokk güzelmiş yaa beğendim

5. dersim için çok yardımcı oldu

6. ödevime cok yardımcı oldunuz sağalun

7. off abim ya sloganistiom!D:

8. Slogan lazım ya söz değil

9. bna şiir lazımdi yaaa :'(

10. pankart sözüüüüüü lazimmmm

11. çok güzel birşey öğretmenim çok beğendi

12. vatandaşlık görevleri ile ilgili sözler nelerdir

13. slogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

14. slogan arıyordum ama buda olur heralde o kadar uğraştıktan sonra düşük not alırsam o hocanın .......

15. slogann istiyorum lütfen

16. azıck daha ayrıntılı olsun lütfen özellikle bu konu ile ilgili atatürkün sözleri

17. süper işime yaradı :) süperrr

18. ben buraya yorum paylaşmıştım fakat yayınlarmamış ve bizim buraya yazdığımız yorumlardaki istekler buraya yazılmıyor ben bu konuda atatürkün sözlerini istedim ama yazılmamış

19. açıkçası çok begenmedim konuyla alakası yok

20. ÇOOOOOK sağolun yardımlarınız içn tşkkrlr

Bu Sayfayı Paylaş