Teknoloji Ne Demektir

'Bilim & Teknoloji' forumunda Eylül tarafından 18 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Eylül

Eylül Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Teknoloji Ne demek
    Teknoloji hakkında bilgi

Teknoloji, insanoğlunun gereklerine uygun ve lazım olan yardımcı alet ve araçların yapılması ya da üretilmesi için gerekli bilgi ve yetenektir. Teknoloji ayrıca, bir sanayi dalıyla ilgili üretim yöntemlerini, kullanılan araç, gereç ve aletleri kapsayan bilgidir. Bir insan etkinliği olarak teknoloji, insanlık tarihinde bilim ve mühendislikten önce ortaya çıkmıştır. Teknolojinin, bilimin uygulamacı yönü olduğu görüşleri de vardır. Teknoloji, günümüzde veri paylaşımının en etkin bir biçimde kullanılarak keşiflere yön vermesinin etkin bir parçası olarak da tanımlanabilmektedir.

2. teknolojinin ne olduğunu öğrendim çok güzel bir site

3. ödevim kolayca bitti

4. ödevimi bitirdim 100 aldım

5. allah rızası için 1 satırlık ödev yazın sonra bu uzunu yazın ya isteyen kısa isteyen uzun yazsın kısa arıyom bulamadım

6. ödev bitti biraz uzun olsa da yazdım

7. bu kısa kompozisyon şeklinde hem :(

8. beğendim ama ben sadece kısa bir anlamını istiyodm

9. çok uzunmuş yaaa biraz daha kısa olaydı yapardım

10. bence çok da güzel bununda kısası ne olabilirdi beğenmeyen kendi yazsın
    BU YAZIDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM İNŞALLAH GÜZEL BİR NOT ALIRIM :):):)

11. teşekkürler :) çok yardımcı oldu

12. çok sağol ödevimi yaptım :)

13. çok teşekkürler hayatımı kurtardınız

14. vallaha çokkkk beyenmişem tenk you

15. Bu sayfayı yapandan allah razı olsun bilişim ödevime çok uaradı

16. Bunun iki katını yazsaydınız da güzel olurdu aslında.Diğer sitelerde hepsi çok azı az ama çok az bu kadar bile değil.Ama iyi yinede

17. bn sizden uzun cvp istiyom yaa :(

18. Çok uzun olmuş. Bana kısa lazım. Hemen şimdi lazım. Yarına ödevim var.

19. evet çok güzel bayıldım süper sağlun imza ve yıldız aldım öğretmen aferim dedi

20. teşekkürler ödevimi çabucak bitirebildim

Bu Sayfayı Paylaş