Teğmen olmak istiyorum, Nasıl teğmen olunur?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 3 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Teğmen olmak istiyorum, Nasıl teğmen olunur? konusu Teğmen olmak istiyorum, Nasıl teğmen olunur?
    Teğmen olmak için ne yapabilirim
    Teğmen olmak için hangi okulları okumalıyım
    Teğmen olmak hakkında bilgi verir misiniz
    Teğmen nasıl olurum

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

3. ben meslek lisesi mezunuym tegmen olmak içn ne yapabilirm ?

4. Ben de anadolu lisesi 3. sınıf öğrencisiyim.askeri liseye gitmedim. nasıl teğmen olabilirim?

5. önce askeri liseye git daha sonra teğmen sınavlarına girersiniz.

6. ben üst teymen olmak istiyorum. nasıl ola bilirim daha orta 2 deyim.. lütfen yardım edermisiniz arkadaşlar enes talha cenk ...

7. Öncelikle Enes, Teymen değil; Teğmen bunu öğren ilk önce.

8. Bende teymen olmak omak istiyorum düz lise sözel bölümünden mezun oldum

9. nasil tegmen olurum

10. Teğmen olmanın aşamaları nelerdir?

11. kız meslek lisesi ikinci sınıftayım teğmen olmak istiyorum hangi okullar gitmeliyim

12. kız meslek lisesini okuyorum teğmen olmayı çok istiyorum kız meslek mezunu olduktan sonra sınafsız geçiş hakkımız varmı teğmenlik için cvp bekliyorum.

13. Merhba ben orta 3. Sınıftayım teymen olmak istiyorum hagi liseye gideceyimi biliyorum ama hagi üniversiteye gidecegimi bilmiyorum yardımederseniz sevinirim şimdiden teşekürler onur can çetin

14. lise 2. sınıf öğrencisiyim ve asker olmak istiyorum yani TEĞMEN babamın mesleğinden dolayı öncelik tanınırmı babam poliis

15. Ben İmam Hatip Oğrencisiyim Lise 2 ye gidiyom ne yapmam Lazım.

16. ben teğmen olmak istiyorum daha 5. sınıftayım aşamaları neler? teymen olabilmek için kaç puan alınmalıdır? yada maaşı ne kadardır? nasıldır? nasıl olunur? hepsinin cevabını istiyorum yani üst teğmen nasıl olunur? onun normal teğmenden maaşı ne kadar fazladır? ikisinden birini olmak istiyorum şuan bu yorumu yazarken diğer sitelerdende araştırıcam..............

17. abi benim en büyük hayalim teğmen olmak ben şu an 8. sınıfım asgari liseye gidecem inşallah vu vatana layik bir teğmen olurum inşallah kazanırım sevgilerimle....

Bu Sayfayı Paylaş