Sorumluluk ile ilgili kompozisyon

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    sorumlulukla ilgili kompozisyon arıyorum

2. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sorumluluk

Adam gecikmişti. Geldiğinde nedenini anlatırken gece birden aklıma takıldı uyuyamadım diyordu. Sabah kalkar kalkmaz doğru özel bir sigortaya gittim, ölüm masraflarımı karşılamak için sigorta yaptırdım. Aileme yük olmak istemiyorum. Ne düşünceli şu almanlar. Biz ölümü hiç yanımıza yaklaştırmamağa çalışıyoruz. Hiç ölmeyecekmişiz gibi yaşıyoruz. Öldükten sonra mı ? Kalanlar ne yapar ne eder ? Bir ölümün masrafı da en az bir düğünün masrafı kadardır. Öldükten sonrası için sorumluluk taşımak ölmeden önce. Adam rahatlamıştı sanki sırtındaki yükten kurtulmuş,yaşamında sonraki sorumluluğu da almıştı. Ölsede gam yemeyecekti artık. Çoluk çocuğu onun cenaze masrafları için dara düşmeyecekti.

Şimdi artık rahat rahat kahvaltısını edebilirdi
    .

3. yukardaki mesaj alıntı

4. her sitede aynı çıkıo yaa

5. yha çok saçma biz kompozisyon diye yazıyoruz bu çıkıo karşımıza...hayal kırıklığına uğruyoruz...

6. biz KOMPOZİSYON istiyoruz karşımıza bu çıkıyo bide her sitede eynı şey var yaa...:(

7. kompozisyon istiyoruz karşımıza bu çıkıyo anamayorum her sitede aynı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu Sayfayı Paylaş