Soğukpınar Dikmen Şh.O.Özdemir İlköğretim Okulu Espiye Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Soğukpınar Dikmen Şh.O.Özdemir İlköğretim Okulu Hakkında - Soğukpınar Dikmen Şh.O.Özdemir İlköğretim Okulu Tanıtımı - Soğukpınar Dikmen Şh.O.Özdemir İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Soğukpınar Dikmen Şh.O.Özdemir İlköğretim Okulu Resimleri

Soğukpınar Dikmen Şh.o.ozdemir İlköğretim Okulu Giresun Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Soğukpınar Dikmen Şh.o.ozdemir İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Soğukpınar Dikmen Şh.o.ozdemir İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Soğukpınar Dikmen Şh.o.ozdemir İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Soğukpınar Dikmen Şh.o.ozdemir İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SOĞUKPINAR DİKMEN ŞH.O.OZDEMİR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Soğukpınar Dikmen Şh.Ö.Özdemir Bsio Espiye-Giresun
    Telefon Numarası: 4546192022

Kaynak :
    http://giresun.meb.gov.tr/

www.webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş