Ses Kaynakları Çeşitleri Nelerdir ve Örnek

'Konu Dışı Başlıklar' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ses Kaynakları Çeşitleri
    doğal ve yapay ses kaynakları nelerdir
    ses kaynakları nelerdir örnekler

Ses Kaynakları Kaç Çeşittir

Doğal ve yapay olmak üzere 2 çeşit ses kaynağı vardır.

Doğal Ses Kaynakları
    Yağmur, rüzgar gibi kendiliğinden ses çıkaran ses kaynaklarıdır.canlı yada cansız her türlü varlık ses kaynağı olabilir.

Yapay Ses Kaynakları
    Piyano, radyo, flüt, gitar ve keman örnek olarak verilebilir.

2. çok uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

3. teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr(4.sınıfa gidiyorum fen ve teknoloji ders kitabı sayfa 132 ekinlik 8 sağolunn ödevimi yaptınız)sağolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

4. çokkkkkkkkkkkkkkkkkk
    kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk basittttttt

5. ben 4/A sınıfına gidiyorum sayfa sayısı 132 8.etkinlik ve ödevim için çoookk teşekkür ederimm

6. bari işine yaradımı????????

7. 4/c ye gidiyorum 132 . sayfa odevi idi eyw adım mücahid

8. çok sağolun 4/i ye gidiyorum fen kitabi 132. sayfa 8. etknlik ödevime çok yaradı bu poster yazısı :)

9. ben 4/a sınıfı cevdet güçlüer e gidiyorum çoooooooook teşekkür ederim

10. İşime çok yaradı.Teşekkürler.

11. bu benim ödevime iyi yaradı

12. berfin bende 4/0 ya gidiyorum okulum sinan alağaç ilk öğretim oklu acaba sende bu okulamı gidiyorsun çünkü benimde sayfa 132 etkinlik 8

13. bende sinan alağaç ilk okulu 4/a ya gidiyorum sayfa 132 etkinlik8

14. çok yardımıcı oldunuz teşekkürler ve sağolun :d
    :)))

15. permalink için sölüyorom snein işine yaramış ama benim için yaramadı 8 bende 4e gideyorım da

16. çok teşşekür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

17. teşekkür ederim çok işime yaradı

18. çok uzun değil işime yaradı . 4. sınıfa gidiyorum 132. sayfa 8. etkinlik ödevim çoooooook güzeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllll

19. çoooooooooooook teşekkürler işallah ödevimi öğretmenim beğenir çok iyisiniz bu arada ben 4/B sınıfına gidiyorum.fen dersi 132.sayfa 8. etkinlik için işime çok yaradınız sağolun :)

20. çooooooooooooooooooooooook teşekkürler sayfa 132 8. etkinlik için çok lazımdı saolun

Bu Sayfayı Paylaş