Rap ile ilgili özlü sözler - Rapla ilgili özlü sözler

'Güzel Sözler-Mesajlar' forumunda Mavi_inci tarafından 17 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Rap ile ilgili özlü sözler - Rapla ilgili özlü sözler konusu Rap ile ilgili özlü sözler - Rapla ilgili özlü sözler

Rap ile ilgili özlü sözler

Yollar beni Zorlar Asi rapim Seni Yakar Sıkar Fazla debelenme Sende OLursun Karşımda Sakar..

bir diss atarım beynini patlatırım rap dostum bu aklını zorlarım!

Kimse Duramaz Rapimin önünde Fazla Güvenme Koç kendine Alırım Senide Ayaklarımın Dibine

Yandan gel Kaçma Sağa Sola Rapim bulur Seni indirir O Anda Şekil Yapma Bana Kelimeler içinde Boğarım Seni rap Zinciriyle.

Ne Pop Dinleriz Ne Rock, Arabeskciyiz Biz Rapciyiz Biz Severiz Biz Sadece Rapiz Biz!

hadi Zorla Sözlerini Gelecek belki gerisi Sana Bi Diss Atarım Toplayamazsın gerisini.

FreeStyLe Modeliyim Karşıma Çıkma Senide Ezerim Bu rapin Hayatını Ben Ezberledim Senin Gibi Bebelere Yok Gösterdim..

Kaçma Benden kovalarım Seni rap bu Adamım Sallamaz Kimseyi Diss’lerim yeter Golgemdir kendisi.

uçma kaçma şebeklik yapma geliyorum sözlerim o kepçe kulağına beni yaz beni çiz ezberle rapçiyiz biz bütün mcleri öperiz biz!

Bu Sayfayı Paylaş