Playstation oyunlarını pc de oynama (resimli anlatım)

'Resimli Program Anlatımı' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 16 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Playstation oyunlarını pc de oynama (resimli anlatım)

Playstation Oyunların Bu Program İçinde Açabilirsiniz

Download

Playstation oyunları pc de oynama
    Yukarıda verdiğim epsxe emulatorunu indiriyoruz.Epsxe.exe dosyasını çalıştırıp ayarlardan video ya giriyoruz.

Açılan yeni pencerede yine ayarlara tıklıyoruz karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor.Nice seçeneğini seçip ok diyoruz.

Programın ana menüsüne dönüp bu sefer ayarlardan cdRom u seçiyoruz.Açılan pencereden cdRom unuzu göstermeniz gerekir genellikle E:/ sürücüsüdür.

Tamam diyerek tekrar emulatorun ana menüsüne dönüyoruz.
    Ayarlara girip bios a tıklıyoruz ve gözat seçeneğinden scph1001 bios umuzu gösterip aç diyoruz.Tamam diyerek ana menüye dönüyoruz.

Emulator ayarlarını tamamladık.Oyunumuzu cdrom a takıp Dosya/cdrom yürüt dediğimiz zaman oyunumuz açılacaktır iyi eğlenceler.

Oyunu full ekran oynamak isterseniz ana menüden ayarlar/video/açılan pencerede tekrar ayarlar dedikten sonra sol üst köşede bulunan full screen e tıklayıp ok demeniz yeterli

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ocak 2011
  2. efegiray

efegiray Yeni Üye

ya programı yüklüyorum ama ayarlar çıkmıyor lütfen yardım yardıma +rep

3. Jade

Jade Yeni Üye

Teşekkürler.Deneyeceğim.

4. malik_mdo

malik_mdo Yeni Üye

tşkr ederim payLaşım içn ama bişey sormak istiyorum bu program hangi sistemi destekliyor? işlemci vs..?

5. mustafa41

mustafa41 Yeni Üye

olmuyo agaya bişemi eksik hata veriyo

6. emrahtulcu

emrahtulcu Yeni Üye

olmuyo keke hata veriyo

7. vedat-04

vedat-04 Yeni Üye

hata veriyor porgram

8. ya admin yardım et emulatör sanırım büyük bir ihtimallle yanlış yazdım. bu zımbırtıyı çalışında olmuyo sence onda olur mu
    :)

9. linkte program yok nereden yükleyebilirim?

10. ya kardeş link kırık dosya yok

Bu Sayfayı Paylaş