Metin2 Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor Hatası [Çözüm]

'Metin2' forumunda Dine tarafından 9 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Metin2 Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor Hatası [Çözüm] konusu Çok Basit Bir yolu Var Arkadaşlar Sabit Diskde İlk Sayfada Olacak Yada Program Filesde ve İsminin Metin2_Turkey Olmasına Dikkat edin Bu kadar [​IMG]

Tamamen Dosya Konumuyla ve ismiyle ilgilidir ..
    Eski Çalışır Halini Hatırlayın Ve Herşeyi O Konuma Getirin , Hatırlayamazsanız..
    En İyi Çözüm Sistemi Geri Almak [​IMG]

Kolay Gelsin İyi Oyunlar..

Örnek

Alıntıdr

2. fena1461

fena1461 Yeni Üye

Allah senden razı olsun

3. cRuzEr

cRuzEr Yeni Üye

ARKADAŞ BN BUNU [METİN2]:d ARKDASIMIN B.SAYARDAN KENDI FLASHIMA ATIM VE BNM P.FİLESDE METİN 2 DİE Bİ DOSYA YOq NAPACAM BEN SIMDI CEWAP WER LÜTFENN!!

4. Dine

Dine Özel Üye

Konu alıntıdır bende anlamam metin2 den üzgünüm size yardımcı olamayacam

5. cRuzEr

cRuzEr Yeni Üye

bn bu soyayı yenı klasor dıe yapmıstım onu sı8mdı fıles e atıyom ordan da adını metin2_turkey yaapcam zaman olumur?

6. cRuzEr

cRuzEr Yeni Üye

arkadas cok saol bn bu dosyayı fılese attım adını metın2_turkey yyaptım ve acıldı cok saooll ALLAH sendn Razı olsun !! (AMİN:)xD

7. Dine

Dine Özel Üye

Allah Cümlemizden Razı Olsun:)

8. dine ben bu metin2 nin yükleme dosyasını masa üstüne kaydettim tıklıyorum açılmıyo sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor yardım et

9. Dine ya Metin2 nin kurulum DOSYASI VARYA ONA TIKLIYORM SİSTEM BELİRTEN YOLU BULAMUYOR YARDIM ET NOLUR

10. bende windows 8 program filesde değil mt2 dosyası nasıl bişey yapabilirim bende bu hatayı veriyor Program düzgün şekilde çalışmıyor.(code2=2, msg='Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
    ; runAppPath='C:/Program Files
    (x86)/GameforgeLive/Games/Metin2_Turkey/Metin 2/metin2client.bin')

11. aga oyunun kurulu oldugu klasorumu atıcaz dedigin yerlere !?

Bu Sayfayı Paylaş