matematik gazetesi nasıl hazırlanır

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 25 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    matematik gazetesi nasıl hazırlanır konusu slm.matematik gazetesi nasıl hazırlanır detaylı bilgi yazrsanız sevinirim şimdiden tşk.ederim.

Bu projede sizden istenen matematik ile ilgili ilginç soruların,matematik ile ilgili karikatürlerin, matematik bulmacasının, zeka bulmacasının, ünlü bir matematikçinin hayatının, matematik tarihinin ... gibi konuların bulunduğu bir gazete tasarlamanız istenmektedir.

YÖNERGE:Aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
    1)Yapacağınız çalışmanın zaman ve iş takvimini yapınız ve bu takvime uygun çalışmalarınızı tamamlayınız..
    2)Gazete ders defteri ebatındaki açık renkli(beyaz hariç) kartonlara yapıştırılacaktır. Sonra da yan tarafından tutturulacaktır

burda bir örnek var umarım işine yarar

Ahmet Yenice İlköğretim Okulu 7C sınıfı öğrencilerinden
    Günce DURMUŞ,
    Elif ERGUVAN ve
    Tansu ŞİMŞEK'in
    "Matematik Gazetesi" adlı proje çalışması.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Nisan 2015
  2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Bu projede sizden istenen matematik ile ilgili ilginç soruların,matematik ile ilgili karikatürlerin, matematik bulmacasının, zeka bulmacasının, ünlü bir matematikçinin hayatının, matematik tarihinin ... gibi konuların bulunduğu bir gazete tasarlamanız istenmektedir.

YÖNERGE:Aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
    1)Yapacağınız çalışmanın zaman ve iş takvimini yapınız ve bu takvime uygun çalışmalarınızı tamamlayınız..
    2)Gazete ders defteri ebatındaki açık renkli(beyaz hariç) kartonlara yapıştırılacaktır. Sonra da yan tarafından tutturulacaktır

burda bir örnek var umarım işine yarar

Ahmet Yenice İlköğretim Okulu 7C sınıfı öğrencilerinden
    Günce DURMUŞ,
    Elif ERGUVAN ve
    Tansu ŞİMŞEK'in
    "Matematik Gazetesi" adlı proje çalışması.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Nisan 2011
    1 kişi bunu beğendi.
  3. ertürkyasin

ertürkyasin Yeni Üye

:p çok qzl ben çok beğen dim ......

4. bu çok bğdim ve koybol

5. tşk süper...kesin 100 alıcam

6. matematik gazetesi nasıl hazırlanır

7. çok teşekkür ederik çok yardımcı oldu işallah başkalarına da yardımcı olur XD:

8. cagla_257

cagla_257 Üye

:DGazete süper!!Çok beğendim keşke mat. hocası bizede böyle bir ödev versede bundan yapsam.Çok güzell:kihkih:hihi

9. ckk güzelll :)
    ck begendmmmm :)

10. saolasın kardeş bizim de bu ödev vARDI

11. ya cok güzel de yazlar okunmuo büyült sne

12. çok güzel olmuş bayıldım

13. yadahu ayrıntılı bilgiiiiiiiiiiiiiii ;D

14. çok gzl işime yaradı tenks:)

15. çok beğendim kesinlikle çok işime yarayacak <3

16. çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz kesin 100 alıcam!

17. çok güzel bence çok hoşuma gitti :)

18. ALLAH hepinizden razı olsun hepinize çok teşekkür ederim saolun :) :D ;) 005

19. guzel bşey olmalı bence Dft009

20. bence kötü sadece alıp yapıştırmışalar bir tek bu emek bizde gazete yaptık bizim gazetemiz daha güzel...

Bu Sayfayı Paylaş