Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu Yomra Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri

Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu Trabzon Yomra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kaşüstü Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KAŞÜSTÜ CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kaşüstü Beldesi/Yomra/Trabzon
    Telefon Numarası: 4623412011
    Faks Numarası: 4623412723

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerin bilişsel, duyuşsal, psikomotor, sosyal ve estetik gelişmelerinin uygun sağlandığı bir öğrenme çevresi meydana getirmektir.

Kurumun Vizyonu:

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda , dünü, bugünü ve geleceği bütünleştirerek sürekli değişimi ve yenileşmeyi yaşayacak ve çevresini de bu konularda etkileyecek bir okul toplumu oluşturmaktır.

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş