Irmakların taşmasını nasıl önleriz?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 3 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Irmakların taşmasını nasıl önleriz? konusu Irmakların taşmasını nasıl önleriz?
    Irmakların taşması nasıl önlenebilir kısaca
    Irmakların taşmasını nasıl önleyebiliriz

Irmakların taşması barajlar kurularak, ıslah edilerek önlenir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2015
  2. Google

Google Özel Üye

Irmakların taşması barajlar kurularak, ıslah edilerek önlenir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2015
  3. baraj yaparak ve ağaç dikerek

4. Baraj yaparak ve agaç dikerek önleye biliriz

5. Ağaç dikerek be baraj yaparak önleriz.

6. ırmakların taşmasını ırmak kenarına baraj yaparak ve ağaç dikerek çok rahat önleriz fakat ırmaklara yakın yerlere ev yapmamalıyız nolur ne olmaz.

7. ağaç dikerek baraj yaparak

8. agaç yaparak önleriz

9. ırmak tamasını önleme

10. baraj ve ağac filan dikerek

11. ırmakların kenarlarına baraj kurarak ve ağaç dikerek önleriz ve ırmakların kenarlarına ev yapmamalıyız birden bire evimiz yıkılabilir onun için tedbirli olmalıyız

12. baraj kurarak,ağaç dikerek ve evlerimizi dere yataklarına yapmayarak önleyebiliriz.

13. baraj kurarak önlem alarak

14. ağaç dikerek baraj kurarak

15. barajlar kurarak ağaç dikerek temiz tutarak derinliği arttırarak su kenarına yüksek duvar örmek

16. ırmakların taşmasını baraj yaparak ve ağaç , fidan dikerek çok güzel önleriz eyer size yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

17. ağaç dikerek set kurarak ıslah ederek baraj yaparak onleyebiliriz ve teşekkürler işime yaradı

18. eyer bana yardımcı olmak isteyen ırmakların taşmasını önlemek için ne yapmalıyız nolur bana yardım edin ederseniz çok mutlu olurummmnisan

19. ırmakların taşmasını ağaç dikerek, baraj yaparak, ıslah ederek önliyebiliriz

20. teşekkürler bana çok yardımcı oldunuz ama çok uzun sürdü yazması keşke biraz kısa yasaydınız

Bu Sayfayı Paylaş