ingilizce oyun anlatımı

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 6 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    ingilizce oyun anlatımı konusu körebe oyununun ingilizce tanıtımı
    ingilizce oyun nasıl anlatılır,
    körebe oyunu ingilizcesi nasıldır bilgi verir misiniz?

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

İngilizce Körebe Oyunu

Blind man's bluff is a children's game, a variant of tag. Sometimes referred to as "blind man's buff", wherein the word buff is used in its obsolete sense of a small push, the game claims lineage as far back as the late Zhou Dynasty (circa 500 B.C.) and the Han Dynasty of ancient China

Blind man's bluff is played in a spacious area, such as outdoors or in a large room, in which one player, designated as "It", is blindfolded and gropes around attempting to touch the other players without being able to see them, while the other players scatter and try to avoid the person who is "it", hiding in plain sight and sometimes teasing them to make them change direction.

Blind man's bluff is ideally played in an area free of dangerous obstructions so that the "It" player will not suffer injury from tripping over or hitting something.

3. şimdi söyle bişey varkine bu olaylardan hiçbirsey anlamadım.. ya

4. bene bir şey anlamadım 6,sınıfa gidiyorum bir kaç tane örnek bakıyım dedim ama bunlar artık hangi sınıf düzeyindeyse

5. Ben hiç bişe anlamadım anlayan warmı

6. vallaha ben alnladım

7. bn bişi anlamadım anlatırmısınız

8. bnde bşey anlamadm pardon hangi dilden konuştunuz

9. Kör adamın blöf, "O" olarak belirlenmiş bir oyuncu, onları görmek mümkün olmadan diğer oyuncular dokunmaya çalışırken etrafında gözleri ve Gropes olduğu açık olarak veya büyük bir odada böyle geniş bir alanda, içinde çalarken diğer oyuncular dağılım ve düz görünürde gizleme ve bazen onlara yönünü değiştirmek için onları alay, "o" olan kişi kaçınıyorum.

Kör adamın blöf ideal "Bu" oyuncu üzerinde açma veya bir şey isabet gelen yaralanma muzdarip olmaz böylece tehlikeli engelsiz bir alanda oynanır
    anlamına geliyor

10. Bende 6'ya gidiyom hiç bir şey anlamadım ...

11. 6.sınıf seviyesine uygun olsa çok iyi olur

12. Bende Anlamadım Ama Ben + Aldım :D

13. ewet bana da anlatırmısınız lütfen hadi biraz ödew yapalım deik ama anlayana ödevb yapmak ne yaptığı ne yazdığı hiç bir alakasaı yok ya

14. ya farklı bir oyun yazar mısınız her sitede aynı oyun bir de madde madde olsun lütfen bana yardım edinnnnnnnnnnnn <3

15. valal gayet anlaşılır 6. sıni anlatıfa ideal bir anlatım bence

16. körebeden başka oyun yok mu nereye baktıysam hep körebe

17. bn anladım körebe yi ing. anlatıyo 6'ya gidiosanz bilmeniz gerekirdi

18. valla çok güzel ben anladım iyi oldu

19. walla bende bişey anlamadım anlayan fıttır zekadır

20. bu nedir yaww hele bu hocalar bizi öldürdü 6 ya gidiyyomm bu nları öğrenyomm bnm türkçem daha doğru dürst deill bun mu öğerenecem

Bu Sayfayı Paylaş