Hayal ile ilgili kompozisyon

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Hayal ile ilgili kompozisyon konusu Hayal ile ilgili kompozisyon örnekleri verir misiniz?

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Hayal etmek insanın beyninde geliştirdiği duygu,düşünce ve geleceği canladırmaktır diyebiliriz. Hayal etmenin hem bedeli sıfırdır hem de getirisi paha biçilemez. Hayal etmek insana umut verir güçlendirir.

Bazı hayaller vardır ki gerçekleştiğinde tüm insanlığın işine yarayabilecek hayellerdir.

Örneğin; Edison karanlıktan korkan biriydi. Hep kafasında karanlığın yok olma hayellerini kurar ve bir gün bu hayellerinin peşinden gitmeyi amaçladı.
    Yılmadı usanmadı ve ampulü icat etti ve hem hayelleri gerçekleşti hem de insanlığa hizmette bulundu.

Anlaşılan o ki hayal etmek önemli bir kavramdır hayal edemezsek geleceğe bakışımız küçülür. Bu yüzden her zaman yararlı hayaller kuralım.

3. coooooooooooooooooooooooooooooooooooook teşkurler yarın sayende 100 alıcam

4. saolun var olun gardaaaaaaaaaaaşşşşşşşşşşşşşşşşş 100 alacam haaaaaaaaaa

5. çoooook teşekkür ederim ama bence biraz daha farklı şeyler koysanız daha güzel olur ama sitenizi çok sevdimm

6. çok kısa keşke uzun olsaydı ama yinede güzel

7. Her Sitede Bu Yazıyo Ben . Sınıfa Gidiyorum Sewdim inş. Öğretmen Benim Yazdığıma İnanır

8. çok güzel bir site ayrıca ödevimde yararlanabildi mteşekkürler

9. çokk güzel çok tşk ederim:):)=

10. bence biraz daha uzun olsa iyi olurdu ama yine de iyi bence birde güzel yanii hem örnek bile vermişşşler ama zaten ben kendii hayallarimden kompozisyon yazdım bunu daaaa kısaltarak kısaltarak yazarım daha güzel olurrrr bu arada tşk ederim ve by by...

11. güzel bi site ellerinize sağlık :)

12. çok ii bir site ödevime çoook yardımcı oldu tşk

Bu Sayfayı Paylaş