Facebook Nasıl Kapatılır Resimli Anlatım

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Facebook Nasıl Kapatılır Resimli Anlatım konusu Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır, Dondurulur
    Facebook Nasıl Kapatılır Türkçe
    Facebook Nasıl Kapatılır Resimli Anlatım Türkçe

Facebook hesabınızı kapatmak için veya geçici bir süre ile dondurmak için yapmanız gerekenleri resimli olarak aşağıda anlatıyoruz...

Öncelikle yapmanız gereken
    >>>Facebook<<< buradan facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir...

Facebook profiliniz üzerinde sağ üst köşede bulunan Hesap bölümünü tıklayarak açılan sekmelerden Hesap Ayaları yazan yeri tıklıyoruz...
    Açılan sayfadan Hesabı Dondur yazan yeri tıklayın...
    Ekrana gelen sayfada size uygun olan seçeneklerden birini işaretledikten sonra aşağıda dilerseniz Facebook'tan gelecek e-postaların alımını durdur seçeneğini işaretleyerek hesabınız kapalı iken e-posta almayı da iptal edebilirsiniz
    Onayla dedikten sonra çıkan kutucuğa şifrenizi girip Onayla diyerek devam ediyoruz...
    Ekrana gelen Güvenlik Protokolü bölümünde resimdeki harfleri veya rakamları boş kutucuğa yazıp Gönder diyoruz

evet sonunda facebook hesabınız siz yeniden kayıtlı olduğunuz e-posta ve şifreniz ile giriş yapıncaya dek kapalı olarak kalacaktır bu işlem sonunda tüm profiliniz kapalı olup hiçbir bilginizi arkadaşlarınızın dahi görmesi olanaksızdır...

Bu Sayfayı Paylaş