Doğal ışık kaynağı ne demektir?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 23 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    doğal ışık kaynağı nedir
    doğal ışık kaynağı ne demektir

2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Doğal Işık Kaynakları Nelerdir
    Bazı ışık kaynakları kendi kendine ışık üretirler. Bu tür kaynaklara doğal ışık kaynakları isimi verilmektedir. Güneş, yıldız, yıldırım ve şimşek türü doğal olaylar doğal ışık kaynakları grubuna girmektedir.

Yapay Işık Kaynakları Nelerdir

Doğal ışık kaynaklarından akşam olduğu zaman yararlanılamaz. Bu durumda yapay ışık kaynakları devreye girer. Yapay ışık kaynakları insanlar tarafından yapılmaktadır. Ampul, lamba, mum ve meşale gibi araçlar yapay ışık kaynaklarının içerisine girer.

3. Yapay ışık kaynaklari aksam dogal isik olmadigi icin kullanilir bunlar ampul ,lamba,mum vb . Seylerdir
    Dogal isik kaynaklari kendiliginden isik veren uzerinde insanlarin etkisi olmayan isik kaynagidir bunlara ornekler güneş, yildirim, şimşek vb. Seylerdir

4. Ben dogl isik kaynaginin anlamini aradim ne oldugu degil!!!!!!!!!!!

5. derslerimi yaptıp size çok tşk ederim >3>3>3

6. Her sitede aynı şey yazıyor ama yinede emeğe saygı

7. Yapay ışık kaynaklari aksam dogal isik olmadigi icin kullanilir bunlar ampul ,lamba,mum vb . Seylerdir
    Dogal isik kaynaklari kendiliginden isik veren uzerinde insanlarin etkisi olmayan isik kaynagidir bunlara ornekler güneş, yildirim, şimşek vb. Seylerdir

8. İnsan etkisi olmayan kaynaklardır.

9. çok güzel çok beğendim sizde girin okuyun sizde beğenin

10. size ödevimde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

11. ödevime çok yardımcı oldunuz size tşk ederim

12. Doğal ışık kaynaklarından akşam olduğu zaman yararlanılamaz. Bu durumda yapay ışık kaynakları devreye girer. Yapay ışık kaynakları insanlar tarafından yapılmaktadır. Ampul, lamba, mum ve meşale gibi araçlar yapay ışık kaynaklarının içerisine girer.

13. saolun çok yardımcı oldunuz ama daha uzun olsaydı daha iyi olurdu ..Teşekkürler

14. çok sağolun sizin sayenizde ödevimi yaptım <3 sağolunnnnnnnnn :)

15. ya doğal ışık kaynakları neler
    her sitede aynı şey yazıyor

16. saolun gençlik ödev sorunsuz bitti ama biraz uzun yazsaydınız

17. Doğal Işık Kaynakları Nelerdir
    Bazı ışık kaynakları kendi kendine ışık üretirler. Bu tür kaynaklara doğal ışık kaynakları isimi verilmektedir. Güneş, yıldız, yıldırım ve şimşek türü doğal olaylar doğal ışık kaynakları grubuna girmektedir.

Yapay Işık Kaynakları Nelerdir
    Doğal ışık kaynaklarından akşam olduğu zaman yararlanılamaz. Bu durumda yapay ışık kaynakları devreye girer. Yapay ışık kaynakları insanlar tarafından yapılmaktadır. Ampul, lamba, mum ve meşale gibi araçlar yapay ışık kaynaklarının içerisine girer.

18. bazı ışık kaynakları kendı kendıne ışık üretmesidir.

19. iyimiş idare eder ...........

20. yapay ışık kaynağı ne demekkkkkkkkkkkkkk

Bu Sayfayı Paylaş