Doğal Çevre Nedir, Doğal Çevre Ne Demektir

'Doğa ve Bitkiler' forumunda Eylül tarafından 26 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Eylül

Eylül Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Doğal çevre ne demektir

Doğal Çevre Anlamı Nedir?

Çevre, insanların ve diğer canlıların yaşamları boyunca ilişkilerini sürdürdükleri ve karşılıklı olarak etkileşim içinde bulundukları, fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel ortam ve içinde yaşadığımız doğal ortamdır.Doğal çevrenin bir diğer adı da Ekosistem dir. Ekosistem, bir alandaki canlı organizmalar ve cansız varlıkların hepsinin birden oluşturduğu sistemdir.

kısaca Doğal çevreyi şu şekilde tanımlayabiliriz ;İnsan ile kültürün dışında kalan doğa ve tüm canlılar.

denizler,akarsu ve göller Doğal çevreye örnektir.

2. çok güzel ben çok beğendim afferin size ben 66 yaşında emekli öğretmenim şu an sanki çocukların ödevini kontrol etmiş gibi hissettim teşekkürler frmartuklu

3. Çok Güzel miş Beğendim Aferin GENÇLERR

4. haaaaaaaaaaaaaaaarika

5. çooooooooooooooooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzelllllllllllllllllllllllllll

6. Teşekkürler çok sağolun.

7. Evet beğendim gerçekten güzelmiş .Ben 7. sınıf öğrencisiyim ödevimede çok yardımcı oldu :) elinize emeğinize sağlık....

8. işime yaramadı ama güzelmiş yinede

9. süpermişşşşşşşşşşşşşşş

10. 3. sınıf öğrencisiyim ödevime çççççççççooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk yardım etti .

11. süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüper

Bu Sayfayı Paylaş