bilgisayarımın ekranı daraldı

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 21 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    dizüstü bilgisayarımın masaüstü ekranı daldı yani sağ ve sol taraftan siyah terler geldi (vestel)nasıl düzeltebilirim

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Masaüstünü sağ tıklayın
    Özellikler / Ayarlar / Ekran Çözünürlüğü
    Kısmından ayarlayabilirsiniz.

Veya

Başlat / Denetim Masası / Görünüm ve Temalar / Ekran Çözünürlüğünü Değiştir / Ekran Çözünürlüğü
    Kısmından ayarlayabilirsiniz.

Kolay gelsin

3. prenseslaves

prenseslaves Yeni Üye

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımın ekranı sağdan ve soldan oval olarak daraldı. Nasıl olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. Çözünürlükten yapamıyorum monitör üzerindeki tuşlarında etkisi olmuyo. Lütfen yardım edebilir misiniz?

4. ekran çözünürlüğüne kadar geldim fakat gerisin yapmdm lütfen yardmcı olun:(

5. 2 yıl sonra bile duran cevaba ulaşıp sorunumu cözmeme yardımcı olan bu sıteye teşekkür ederim..

6. Monitorde ariza var.. Genelde Vestel Monitorlerinde oluyor bu ariza.. tamirciye kadar bi git bence.. 20 tl den fazla verme..

7. 3 yıl sonra ' selen' in yazdığı beni çözüme ulştrdı.
    iyiki varsınız bilgili insanlar ve paylaşıyosunuz

8. selen çok teşekkür ederim

9. masa üstü bilgisayarımın ekanı yanlardan daraldı nası düzeltirim

10. ekran cozunurlugunden olmuyor hicbirsey yardimci olurmusunuz ekran dar oyunlarda duzeliyor ama .s

11. ya arkadaslar ekranım sağ ve sol taraftan siyah olmak şekilde daraldı denetim masası olmuyo lütfen belki size hiçbişeymiş gibi gelebilir ama bnm içn hiç olmadığı kadar önemli lütfen yardım edin ayrıca nasıl olduğunu bile bilmiyorm

12. samsung monitör kullanıyorum.ekranım birden daraldı.yapamadım.amd gamin g adlı programı kaldırırken oldu.ne yapabilirim.

13. fare den sağ tuşa tıklayın sonra orda ekran çözünürlüğü var oraya girin 1366-768 e ayarlayın ve ordan uygulayın ve sonra tamam a tıklayın

14. bilgisayarımın ekranı küçüçüldü.kenarlarında siyahlık var nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz.not:bütün çözünürlük ayarlarını denedim olmadı

Bu Sayfayı Paylaş