Büyükbayram İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 9 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Büyükbayram İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Büyükbayram İlköğretim Okulu Hakkında - Büyükbayram İlköğretim Okulu Tanıtım - Büyükbayram İlköğretim Okulu Resimleri - Büyükbayram İlköğretim Okulu İletişim

Büyükbayram İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyükbayram İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyükbayram İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyükbayram İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyükbayram İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Büyükbayram İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1992 yılında yapılmış olup , 1999 a kadar Karatay Anadolu Lisesi öğrencilerine hizmet vermiştir.
    1999 yılında harap bir şekilde liseden devir alınan okul ;
    Özellikle 2001- 2007 yıllarında eğitim açısından ve binanın inşası açısından büyük gelişmeler yaşamıştır .Bu çalışmalar tamamen o zamanki koruma derneği ,Okul Aile Birliği ve kooperatif tarafından ve öğretmenler aracılığı ile yapılmıştır.

2007 yılından sonra inşaat eksikliklerini büyük ölçüde bitiren okulumuz yeni bir solukla eğitim öğretim alanındaki hizmetlerindeki kalitesini bölgemize hissettirecek kadar arttırmıştır.

Büyükbayram İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BÜYÜKBAYRAM İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kılıçaslan Mh. Rauf Denktaş Cd. Bulut Sk.No:6 Selçuklu/Konya
    Telefon Numarası: 3322363400
    Faks Numarası: 3322388620
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Büyükbayram İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - facebook

Bu Sayfayı Paylaş