Çağatay Ulusoy Kimdir - Çağatay Ulusoy Biyografisi

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda SeLeN tarafından 11 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çağatay Ulusoy Kimdir - Çağatay Ulusoy Hakkında - Çağatay Ulusoy Resimleri

Çağatay Ulusoy Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının birincisi olarak adını duyurdu..

İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi Çağatay Ulusoy, yaklaşık 2 senedir modellik yapıyor.Çağatay Ulusoy çok yakında Atv’de yayınlanacak olan Artık Büyüdüm dizisinde Hazal Kaya’nın sevgilisi Emir karakterini canlandıracak.

2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Çağatay ulusoy fotoğrafları, 2010 Best model erkek Çağatay Ulusoy, 2010 En iyi erkek manken Çağatay Ulusoy

İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi Çağatay Ulusoy yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay'ın ajansında modellik yapıyor.
    Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 erkek finalisti Çağatay Ulusoy kızların ilgi odağı olacağa benziyor.
    Bugüne dek Aşkı memnu dizisi,akın-klip(başrol),maskeli balo dizisi,fo-re spor katalog çekiminde yer alan Çağatay Ulusoy 1,90 boyunda ve 82 kilo..Ayla Algan oyunculuk eğitimi,mankenlik yürüyüş dersi alan Ulusoy'un geleceği oldukça parlak

3. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

4. çok iyi bi oyuncusun :)

5. c_soyder

c_soyder Yeni Üye

bencede çok iyi bir oyuncu üstelik çok tatlı ve yakışıklı;)

6. sana aşığım çağatay her halinle süpersin aşkı eğer tatmamışsan benigörünce aşkolusun çünkü aramızda senin bilmediğin bir bağ var

7. senin kadar yakışıklısını görmedim

8. çokkk yakışıklısın ama sevgiline hiç yakışmıon

9. çok tatlısın yakışıklısın seni çok seviyorum

10. Offffffffffff yakıyorsun ortalığı keşke bnim de sevgilim senin gibi olsa ama ...

11. ben bir kuşum sana geliyorum sekanadımda bir not seni çooooooooooooooooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu Sayfayı Paylaş