FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi

İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma

Diğer Programlar icinde İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma konusu , İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma CBH Hızlı Ofis Araçları v3.1861 Online Ofis Yardımcısı Bu yazılım genel olarak; ofis gereksinimleri için tasarlanmış, işlerinizi ...


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·.Bilgisayar Program Bölümü·´¯).·´¯) > Program Arşivi > Diğer Programlar


Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 12-01-2009   #1 (permalink)
Arrow İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma

İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İsim Bulma

CBH Hızlı Ofis Araçları v3.1861
Online Ofis Yardımcısı


Bu yazılım genel olarak; ofis gereksinimleri için tasarlanmış, işlerinizi hızlandırma amacı ile yapılandırılmış bir bilgisayar programıdır. Program içinde; çek ve vade hesabı yapabileceğiniz takvimli bir hesaplayıcı, KDV/Komisyon hesabı net ve brüt tutarları görebileceğiniz hızlı hesaplama aracı, anlık döviz kurları, son dakika haberleri, Gelişmiş fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi, illerimize ait anlık meteoroloji verileri, önümüzdeki 5 güne ait meteoroloji verileri, ingilizce/türkçe tercüme sözlüğü ve 11 dilde 36 tip METİN ÇEVİRİSİ yapabilen güçlü bir yorumlayıcı bulunmaktadır.

DSL Kotalı kullanıcıların madur olmaması için; program yalnızca girişte veri güncellemesi yapmaktadır. Daha sonra gereksinim duyulan veriler; kullanıcının isteği doğrultusunda ilgili serverlardan talep edilmektedir. Örnek : Metin çevirisi veyahut Sözlük bölümü gibi

Yazılım 16 yıllık bir deneyim ve 2 aylık bir çalışma ürünüdür. Sürekli olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Eğer bu yazılımdan memnun kaldıysanız lisanslamanızı rica ederiz. Yazılım; lisanslanmadan da tüm işlevleri ile çalışabilmektedir. Programcı hakkına saygı duyulmak kaydı ile çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İkinci şahıs veya firmalar tarafından kesinlikle satılamaz. Yazılımcıya ve ücretsiz yazılım geliştirme sürecine katkıda bulunmak isterseniz; yazılım içindeki HAKKINDA butonuna basarak bilgi alabilirsiniz.

NEDEN ÜCRETSİZ ?
Program programcının kendi işlerini hızlandırması için (yani kendisi kullanımı için) hazırlanmıştır. Dolayısı ile ticari kâr amaçlı olarak düşünülmemiştir. Kendi ihtiyacı olan bir yazılımın, birçok kişi tarafından ihtiyaç duyulabileceğini düşünerek dağıtmaktadır.

YAZILIM GÜVENLİ Mİ ?
Avast Antivürüs, KasperSky Antivirüs, NOD Antivürüs ve McAfee Antivürüs programlarına ait son virüs database'leri ile taranarak herhangi illegal bir obje saptanmamıştır.

BENİM BİLGİSAYARIMDA ÇALIŞIR MI ?
Sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki özelliklere sahip sürekli internet bağlantısı bulunan bilgisayarlarda rahatlıkla çalışabilir (Bilgisayarınızı son 7 yıl içinde satın aldıysanız, bu özelliklere sahip bir bilgisayarınız var demektir)

* Microsoft Windows 9x/ME/XP/NT
* 32 Mb. RAM
* 10 Mb. HDD alanı
* Internet Bağlantısı

İSİMDEN TELEFON NUMARASI veya TELEFON NUMARASINDAN İSİM ve ADRES TESPİTİ
Yazdığınız telefon numarasından, kişinin adı ve adresini bulabilir,
yazdığınız isim veya soyad'a göre telefon ve adreslerini bulabilirsiniz...

ÇEK VADE HESABI
İşadamlarının, muhasebe ve müşavirlerin çek tarihleri ile ilgili olarak karşılaştığı bir sorun, çek tarihlerinin vade hesabı yapılırken takvim zorunluluğudur. Bu program; bu zorunluluğu ortadan kaldırarak gün hesabına göre, çeklerin denk geldiği günleri anında hesaplar, takvim üzerinde gösterir, hafta sonlarına denk gelen günleri kolayca tespit edebilir, çek vadelerinizi buna göre ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

KDV KOMİSYON
Özellikle telefon başında fiyat verenlerin en büyük sıkıntılarından biri sürekli olarak döviz kuru alarak, hesap makinesi ile kdv komisyon ve brüt/net fiyat verme zorluğudur. Bu bölüm sayesinde; bu işlemleriniz YTL, USD ve EURO bazında hızlı bir biçimde gerçekleştirebilecek ve telefon başında iki üç saniye içinde kâr ve KDV'yi ayrı ayrı görerek hızlı bir biçimde fiyat verebileceksiniz. Vereceğiniz fiyatlar on-line döviz kurları üzerinden hesaplandığı için ayrıca döviz bilgilerine ulaşmak zorunda kalmayacaksınız. Herşey tam otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Farklı ürünler için farklı KDV ve Komisyon hesabı yapmanız gerekiyor ise ürünlere ait KDV ve Komisyon oranlarını basitçe değiştirerek ilgili fiyatları yine aynı pratiklikle görebilirsiniz.

ANLIK DÖVİZ KURLARI
T.C. Merkez Bankası döviz kurları anlık olarak gösterilir. Bu sayede döviz bürolarına telefon etmek zorunda kalmazsınız. Yazılım içindeki KDV Komisyon bölümü bu bölüm ile entegre olarak çalışmaktadır.

HESAP MAKİNESİ
Program içinde entegre çok fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi bulunmaktadır. Windows sisteminde bulunan standart hesap makinesinden farklı olarak birçok bilimsel fonksiyon barındırmaktadır. Hesap makinesinin gelişimi devam etmekte ve finansal işlevsellik katılmaktadır.

SON DAKİKA HABERLERİ
Bu bölüm, son dakika haberleri anlık olarak sizlere sunar. Böylece hem yazılımınızı kullanıp, hem de günün sıcak gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz. Haber başlıklarına tıklandığında, haberin detayı ve fotoğrafını da görüntüleyebilirsiniz.

METEOROLOJİ BÖLÜMÜ
Bu bölümde büyük illerimize ait günlük, en yüksek ve en düşük sıcaklıkları alabilir, yurdumuzda havanın bugün nasıl olacağını harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca 5 günlük hava raporunu; harita üzerinde takip edebilirsiniz. Bu bölümdeki bilgiler; T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden anlık olarak elde edilmelidir.

SÖZLÜK
Sözlük kısmı iki bölümden oluşur. Türkçe/İngilizce çeviri bölümü ve Metin yorumlama bölümü. Türkçe/İngilizce bölümünde; İngilizce veya Türkçe olarak girdiğiniz kelimenin anlamını alırsınız. Tipi sözlüktür. Bu sözlük cemhaner.com altyapısını kullanır. Metin Çevirisi ise (TM) SYSTRAN teknolojisi kullanır ve 11 dilde profesyonel metin çevirisi yapar. Bu bölümün Türkçe desteği bulunamamaktadır. İngilizce'den diğer dillere ve diğer dillerden ingilizceye metin çevirisi hizmete sunulmaktadır.
Kullanımda dikkat edilecek hususlar :

1. Bu program internet bağlantısına gereksinim duyar !
2. Yazılım; bilgisayarınızdaki hiçbir özel bilgiye ulaşmamaktadır ! Bu bir garantidir...
3. Bu yazılım; ÜCRETSİZDİR SATILAMAZ ! Program geliştirme sürecine katkıda bulunmak için yazılım içindeki HAKKINDA butonuna basınız...

Yasal Uyarı :
Yazılım birçok bilgisayarda denenmiş ve herhangi bir sorun görülmemiştir. 64 Bit işlemciye sahip yeni nesil bilgisayarlarda sorun görülebilmektedir. Bu yüzden 64 Bit işlemci kullanan kullanıcılar bazı sorunlar yaşayabilirler. Bunun dışında; yazılım bilgisayarınıza zarar verecek veyahut, özel/kişisel bilgilerinizi taşıyacak hiçbir bilgiye kesinlikle ulaşmamaktadır. Programın tek amacı; ofis işlemlerinin hızlandırılması için interaktif bir seçenek sunmaktır. Ücretsiz olmasının sebebi; ücretsiz yazılım felsefesinin benimsenmiş olmasıdır !
Buna rağmen yazılımcı; bilgisayarınızın güvenliği konusunda sizlere herhangi bir güvence veremez. Yazılım yüklenmesi ile oluşabilecek olası herhangi bir aksaklıktan mesul değildir. Bilgisayarınızın kilitlenmemesi, programının işlevini sorunsuz olarka yerine getirebilmesi için azami özen gösterilmiş ve bu yazılım kodlanmıştır. Bu bir yasal uyarıdır ve bundan şüphe duyuyor iseniz, lütfen bu yazılımı kullanmayınız. Bu uyarı; yazılımın kurulumu sırasında pencere içinde size gösterilecek ve onayınıza sunulacaktır. Programın bilgisayarınızda yüklü olması, bu şartları kabul ettiğinizin kanıtıdır.
Yazılım ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi; Hakkında bölümünden ÖNERİLER butonuna basarak açılan pencerede yazarak iletebilirsiniz.

Yazılım web adresi :
http://www1.webng.com/parametrik/

Yazılımın indirme adresi :
İNDİR

 

_Mr.PaNiK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 15-08-2009   #2 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

paylaşım için tşk ben indiremedim
dalgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 17-08-2009   #3 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

Link yenilenmiştir kolay gelsin
Siraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 30-09-2009   #4 (permalink)
can_151
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma
  Hızlı Cevap
Alt 06-10-2009   #5 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

programın içeriği yok
ogrenecek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2009   #6 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

bu neden ınmıyor satın almak gerekıyo galıba bedavası yokmu bunu yaa
xmxgora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2009   #7 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

Link sağlam çalışıyor.
Aşağıdaki konuları inceleyin lütfen.

Rapidshare'den nasıl dosya indirilir? - Resimli Anlatım


RapidShare - Hatalı Linkler Hakkında Bilgi
Siraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2009   #8 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

Süper kolaylık paylaşım diye buna derim
Goldman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 29-10-2009   #9 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

Hata veriyor arkadaşlar yardımcı olurmuunuz
sseelloo33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 04-11-2009   #10 (permalink)
Standart Cevap: İsimden Adres Bulma - İsimden Telefon Numarası Bulma - Telefon Numarasından İs

Bu program işe yaramıyor
angelmurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Etiketler
adres, bulma, isim, isimden, numarasi, numarasindan, numarası, numarasından, telefon, İsim, İsimden

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
isim ve soyisimden adres ve telefon numaraları bulma Kayıtsız Üye Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 2 24-01-2013 12:56
İsimden adres bulma Kayıtsız Üye Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 0 10-05-2011 21:25
Yön bulma yöntemleri - Yön Bulma Teknikleri Mavi_Sema Konu Dışı Başlıklar 0 20-02-2011 00:13
3-4 Çocuklar İçin Yaş Yön Bulma Çalışmaları - Yön Bulma Etkinlikleri SeLeN Okul Öncesi Eğitim 0 02-12-2010 15:41
Msn Ip Numarası Bulma Programı Siraç Msn ve Sohbet Programları 0 02-09-2008 23:27


Saat: 19:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015