FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·. Astroloji ·´¯).·´¯) > Burçlar Alemi - Astroloji > Burclar GenelSponsorlu Bağlantılar
   

2013 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2013 Burç Yorumları

Burclar Genel icinde 2013 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2013 Burç Yorumları konusu , Koç Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi 2013 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları Koç Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor Nuray Sayarı Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Kasım ayında ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 22-10-2013   #1 (permalink)
Standart 2013 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2013 Burç Yorumları

Sponsorlu Bağlantılar


Koç Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu

Kasım ayında sağlığınız iyiye gidiyor ve ayın 23'ünden sonra daha da iyiye gidecek. Sağlığınızı bağırsaklarınıza, safra kesenize ve karaciğerinize dikkat ederek güçlendirebilirsiniz. Düzenli olarak bacaklarınıza masaj yapın. Ayın 23'üne kadar burcunuzun 8. evi çok güçlü. Bu yüzden hala cinsel olarak aktif bir dönem yaşayacaksınız. Bu dönem detoks rejimi yapmak için, ruhani âlemle uğraşmak için, emlak veya sigorta işleriyle ilgilenmek için ideal olacaktır. Büyük ihtimalle kredi limitiniz bu ay arttırılacak.

Bekâr Koçlar için Kasım ayı yeni bir aşkın başlangıcı olabilir. Geçen ay sizi çeken cinsellikti. Bu ay cinsellik yine önemli olacak ama daha fazlasını da İsteyeceksiniz; karşı cinste derinlik de size çekici gelmeye başlayacak. Daha eğitimli aşklar arayacaksınız. Öğrenciler bu ayda profesörlerine âşık olabilirler. Cinsel çekiciliğin süresi sekiz dokuz aydır. Fakat entelektüel olarak anlaşmak çok daha uzun süreli bir birliği sağlar.
Bu ay mali durumunuz çok iyi. Para gezegeniniz burcunuzun 9. evinde olduğundan parasal büyüme ve yüksek hedeflerle karşılaşacaksınız. Bugünlerde gelirlerinizle ilgili çok iyimsersiniz ve geçen aya göre çok daha fazla harcama yapacaksınız.

Burcunuzun ortasına ayın 26'sindan sonra gelecek olan Venüs kariyer fırsatları, başarı, büyüklerden veya patrondan ikramiyeler şeklinde ödüllendirilmeler getirecek.
Şanslı Günler: Kasım 7. 8, 17, 18. 25. 26

Kaynak: astrolojiburc.com

 

Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Alt 22-10-2013   #2 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Boğa Burcu Yorumu


Boğa Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu

Geçen ayın ortasında beliren iş ortaklığı bu ay da gerçekleşebilir. Fakat biraz sabırlı olmalısınız. Bu dönemde iş ortaklığı tekliflerini iyi incelemelisiniz. Olaylar göründüğü gibi olmayabilir.
Mali hayatınız çok karmaşık ancak hala refah düzeyiniz artabilir. Gecikmeler olsa bile her şey sonunda düzelecek.Ayın 23'ünden sonra burcunuzun 8. evi güçlenecek. Bu dönem yararı olmayan şeylerden ve İnsanlardan kurtulma zamanı.
Bunlar yer tutan fazla eşyalar, gereksiz duygusal kalıplar olabilir. Her tür detoks rejimleri iyi gelebilir. Eğer gereksiz şeylerden kurtulursanız yeni şeyler için yer açılır. Evren bizi hediyeleri ile ödüllendirir ama yerimiz yoksa bunları kabul edemeyiz.

Öğrenciler ayın 26'sından sonra çalışmalarına ağırlık verecekler bu onlara başarıyı getirecek.
Ayın 23'üne kadar sağlığınız dikkat istiyor. Genel sağlığınızda geçici bir stres dönemine gireceksiniz. Daha fazla dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyacınız var. Ayın 2'inden 26'sına kadar karaciğerinize dikkat edin ve ayın 26'sında sonra omurganıza, dizlerinize, dişlerinize, kemiklerinize özen gösterin.
Şanslı Günler: Kasım I, 9, 10, 11, 19, 20, 27, 28
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #3 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı İkizler Burcu Yorumu


İkizler Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu

Oldukça hareketli bir ay sizi bekliyor. Bu yüzden aylık programınızı biraz azaltın. İkinci olarak gezegenlerin gücü burcunuzun alt yarısından üst yarısına hareket edecek. Burcunuza gün doğıuyor. Sembolik olarak konuşmak gerekirse güzel bir gece uykusundan uyanıyorsunuz. Bu dünyevi hedeflerinizin peşinde koşmak için iyi bir dönem. Üçüncü olarak ayın 9'unda kariyer gezegeniniz Neptün, aylar süren gecikmesinden sonra yine ileriye doğru hareketine devanı etmeye başladı. Böylece kariyeriniz ile ilgili açıklık kazanmaya başlayacak. Nereye gideceğinizi, ne yapacağınızı biliyorsunuz ve planlarınızı gerçekleştirmek için enerjiniz var. Dördüncü olarak ayın 23'ünde yıllık kariyer zirvenize giriyorsunuz.

Sağlığınızı kalbinize, ciğerlerinize, bağırsaklarınıza, kollarınıza ve omuzlarınıza ve böbreklerinize dikkat ederek güçlendirebilirsiniz. En önemli olan yüksek enerji seviyenizi korumanızdır.Bu ay aşk için heyecanlı bir ay. İyi bir ilişki bu dönemde daha iyiye giderken hatalı bir ilişki son bulur.
Ortaklar veya arkadaşlarınızın hayatlarında dramatik değişimler olacak. Eşiniz veya sevgiliniz imajını, dış görünüşünü değiştirme eğiliminde olabilir. Altı ay İçinde tamamıyla değişik bir görünüşe kavuşabilir. Her zamanki gibi Güneş tutulması arabanızı ve iletişim araçlarınızı da test edecek.
Patronlarınızın tavırlarına karşı ayın 3'üne ve 17'sinden 21'ine kadar olan sürede daha fazla sabır gösterin.
Şanslı Günler: Kasım 2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #4 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Yengeç Burcu Yorumu


Yengeç Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Jüpiter ve Neptün'ün birkaç aydır geri çelimİe içinde bulunmaları dolayısıyla bu ay yurt dışı seyahat için pek iyi bir tercih değil. Öğrenci Yengeçlerin üniversiteye kabullerinde gecikmeler olabilir. Jüpiter bütün bir ay boyunca geri çekilmesine rağmen Neptün'ün ayın 9'undan sonra İİerİ hareket etmesi sonucu olaylar yeniden ilerleme gösterecek. Eğitim planlarınıza açıklık gelecek. Seyahat etmek isteyen Yengeçlere bu yılın sonunu beklemelerini öneririm.

Ayın 23'üne kadar hala parti havasındasınız. Bu gibi dönemlerde kendimizi yeniden yaratmak için zamana ihtiyacımız vardır. Mali durum hala iyi gözüküyor. Spekülasyonda şanslı olabilirsiniz. Dahası siz para kazanmaktan hoşlanıyorsunuz. Bu ay "kolay para"mn zamanı, yani çok çalışarak kazanılmış paranın değil. Profesyonel yatırımcılar ayın 23'üne kadar bonolara, eğlence ve enerji sektörü hisselerine dikkat etmeliler. Bu tarihten sonra sağlık sektörü, yabancı şirketler, yayınevleri ilginç yatırımlar olabilir.
Bu ay bir başka Güneş tutulması 25 Kasım tarihinde yaşanacak. Bu tutulma iş ve diyet değişikliği getirecek. Eşinizin veya sevgilinizin dostlukları bu ay sınavdan geçecek.
Bu ay sağlığa daha çok odaklısınız. Bu iyi bir gelişme. Şu anda sağlığınız göreceli olarak iyi. Bu ay alacağınız önlemler size gelecek ay, sağlığınız daha hassas olduğunda, yardımcı olacak.
Güneş ayın 19'undan 23'üne kadar Neptün'le beraber stres getirebilir. Bütün önemli finansal kararlarınızı gözden geçirin. Bu ay ödevinizi iyi yapmanız gerekiyor.
Merkür sizin inanç gezegeninizdir. Merkür, Neptün'le ayın Tinden 3'üne kadar karşı karşıya gelecek. Bu durumda hayalleriniz veya içgüdülerinizin daha fazla doğrulanma ihtiyacı gündemde olacak.
Şanslı Günler; Kasım 4. 5, 6, 14, 15, 16, 23, 24
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #5 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Aslan Burcu Yorumu


Aslan Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu

Geçen ay gibi bu ayda burcunuzun 4. evi güçlü. Ev ve aile konulan, kariyerinizle ilgili konuların önüne geçecek. Ailenizin yanında bulunarak onlar için elinizden geleni yapmalısınız.
Duygusal uyumu bu ay yakalayacaksınız. Aslanları daha çok materyal kazanımlar taçlandırılır ama duygusal uyum olmadan materyal kazanımlar sağlanamaz. Ayrıca birçok sağlık sorununun altında duygusal uyumsuzluk vardır. Duygusal uyum, ruhani güce giden kestirme yoldur.

Ayın 23'üne kadar sağlığınız hassas durumda olacak. Rahatlayın ve daha çok dinlenin. Bu durum geçici ve sağlığınız ayın 23'ünden sonra yeniden iyileşecek. Her hedefinizi gerçekleştirecek enerjiye kavuşacaksınız.
Ayın 23 'ünde burcunuzun 5. evi çok güç kazanıyor. Bu da yine yıllık kişisel zevk zirvelerinden birine girdiğinizi gösteriyor. Bu dönem parti ve eğlence zamanı olacak.
En Şanslı Günler: Kasım 7, 8, 17, 18, 25, 26
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #6 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Başak Burcu Yorumu


Başak Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Başak Burcu Yorumu

Kasım ayında Başakların sağlıkları hassas olacak. 23 Kasım sonrası sağlığınız tekrar iyi seyrine dönecek. Bu ay dinlenmeye ve rahatlamaya önem vermelisiniz. Ruhsal enerjinizde olan kaçakları yoga. meditasyon ve ibadet ederek önlemeye çalışmalısınız. 23 Kasım tarihine kadar aşk yaşamınız sağlığınız gibi hassas olacak. 9 Kasım tarihinden itibaren ileriye doğru hareketine başlayan aşk gezegeniniz aylar sonra yaşamınızın bu alanındaki olayları netleştirmeye başlayacak. Bu gelişmelere rağmen 23 Kasım tarihine kadar sevdiğinizle bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu ay sosyal ilişkileriniz gayet başarılı görünüyor.

Kasım ayında 4. evinizde olan para gezegeniniz, ev ve aileye yapılacak harcamaları, yatırımları ve aile içinde oluşacak kazançları işaret ediyor. Bu ay anne ve babalar maddi açıdan çocuklarına destek olacaklar. 26 Kasım tarihinde para gezegeniniz 5. evinize yerleşecek ve daha riskli yatırımlara yöneleceksiniz. Özellikle 29 ve 30 Kasım tafililerinde harcama ve yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız. Kasım ayı kişisel yaratıcılığınızla kazanç elde edebileceğiniz bir dönem olacak.
Bu ay ev ve aile hayatınızda bazı kararlar almanıza neden olabilir Bu dönemde uzun süredir ertelediğiniz veya sakındığınız problemleri çözüme kavuşturacaksınız.
Ev ve aile problemleri sadece güncel konular olmayıp, bu dönemde geçmişten gelen problemlerle de uğraşmak durumunda kalacaksınız. Şanslı Günler: Kasım 1, 9. 10, ii, 19, 20, 27, 28
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #7 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Terazi Burcu Yorumu


Terazi Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler bu ay size büyük etkisi olmasa da komşularınız, içinde bulunduğunuz organizasyonlar, işyeriniz ve kardeşlerinizin yaşamlarında bazı değişiklikler olabilir. Bu ay eğitim planlarını değiştirmeleri zorunlu olabilir. Bu dönemde aracınız veya elektronik ev eşyalarınızın bozulması gündeme gelebilir.

Bu ay eşiniz, sevgiliniz veya dostlarınızın sizinle parasal konularda yardımlaşma içinde olacaklar. 26 Kasım sonrası parasal konularda birbirinize sağlayacağınız destek çok büyük Önem taşıyacak.
Kasım ayında Teraziler hala parasal konularda yılın zirvesinde olacaklar. Kariyerinizdeki değişiklikler veya ufak problemler yaşadığınız bolluk ve bereketi etkilemeyecekler. 23 Kasım tarihi itibarı ile 2013 yılı için tüm kısa vadeli maddi amaçlarınıza ulaşmış olacaksınız.

Geçen ay gezegenler topluluğunun dönencenizin alt bölümüne inmesiyle bu yıl ki dış dünyaya ait kariyer amaçlarınıza ulaşmış olacaksınız. Artık bu yıl için dönencenizde güneş batmış gibi olacak ve siz evinize çekilerek gece yaşamınızda yapabileceğiniz faaliyetlerinize başlayacaksınız.
Şanslı Günler: Kasım 2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #8 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Akrep Burcu Yorumu


Akrep Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu

Kasım ayında Akrepler harika görünecekler; sağlık, enerji ve özgüvenleri lanı olacak. Normalde Akrepler çekici bir yapıya sahiptirler, ancak bu ay çekicilikleri daha da artacak. Bugünlerde bu çekiciliğiniz le istediğiniz kişiyi kendinize âşık edebilirsiniz.Sağlığınız bu ay oldukça iyi olacak ancak 11 Kasım tarihine kadar kalbinize dikkat etmelisiniz. 23 Kasım tarihinde sona erecek olan kişisel zevklerinizin zirve pozisyonu sağlığınız için gerekli enerji açısından yararlı olacak. Fiziksel zevkler insanın hoşuna gitse de aşırı dozda alındıklarında sağlığa zararlı olabilirler.

23 Ekim tarihinde gezegenlerinizin gücü dönencenizin alt bölümüne kaydığından yaşamınızda ev ve ailenin önemi artmış durumdadır. Kariyer yaşamınız açısından Kasım ayını yeni iş teklifleriyle oldukça hareketli geçireceksiniz. Ancak bu dönemde iş tekliflerini değerlendirirken sadece para ve güce değil ev ve ailenizin ihtiyaçlarını da düşünerek karar vereceksiniz.

Bu dönemde duygusal uyumu olmayan hiçbir şey Akreplerin gözlerinde önemli olmayacaktır. Aile gezegenlerinin başlattığı geri çekilme hareketiyle Akrepler aile yaşamlarında uzun vadeli problemlerle karşılaşabilirler. Bu dönemde aile bireylerinize anlayışla yaklaşmalı, kısa vadeli problemlere öncelik vermeli ve uzun vadeli olanları zamana bırakmalısınız.

23 Kasım tarihi itibarı ile parasal alanda yılın zirvesine ulaşacak olan Akreplerin gelirleri çok büyük olacak. Yüksek gelire rağmen para gezegeninin geri çekilme hareketi nedeni ile bu dönemde yatırım stratejilerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz.

Bu değişiklikleri yaparken paniğe kapılmamalı ve sakin kafayla mantıklı kararlar almalısınız.Çalıştığınız sektörde değişikliklere ve sizin iş değiştirmenize neden olabilir.2-26 Kasım tarihleri arası aşk gezegeniniz para evinizde olacak. Bu nedenle bu dönemde yeni iş ortaklıkları söz konusu olabilir. Sevgiliniz, eşiniz, ortaklarınız veya dostlarınız bu dönemde size maddi açıdan çok destek olacaklar.
Şanslı Günler: Kasım 4, 5, 6, 14, 15, 16, 23, 24
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #9 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Yay Burcu Yorumu


Yay Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu

2013 iş arayan Yaylar için güzel bir yıl olduğu gibi Kasım ayı da harika bir ay olacak. İster iş arayın ister aramayın, iş ahlakınız ve performansınız bilindiğinden bu ay pek çok güzel iş teklifi ile karşılaşacaksınız.
24 Kasım tarihinde aşk gezegeniniz geri çekilme hareketine başlayana kadar aşk sizi her yerde takip edecek ve bir çaba harcamaksızın pek çok romantik ilişkiye gireceksiniz. Bu tarihten sonra aşk yaşamınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Siz vc sevdiğiniz kişi, ilişkiniz içinde adeta yönünüzü kaybetmiş gibisiniz. Bu durumda yıl sonuna kadar ilişkinize süre tanımanızda yarar olacaktır.

Bu ay sağlığınız gayet iyi olmakla beraber kalınbağırsak, mesane ve cinsel organlarınıza dikkat etmelisiniz. 2 - 26 Kasım tarihleri arası ayrıca karaciğer, omurga, dizler dişler ve kemiklerinize özen göstermenizde yarar vardır. 23 Kasım itibarı ile gezegenlerinizin gücü yıldız haritanızın alt bölümüne geçeceğinden artık ev, aile ve duygusal dünyanıza daha fazla önem vereceksiniz. Bu süreç sizin yaşamınızın gecesi yani kendi dünyanıza dönmeniz gerekecek bir dönemdir. Artık yeni bir gün için ev ve ailenize çekilerek enerji depolamanız gerekiyor. Kariyeriniz hala önemli olmakla beraber önümüzdeki altı ay boyunca ev ve aile daha öncelikli olacaklar.

1. evinizin güçlenraesiyle özgüven problemleriniz ortadan kalacak ancak hala kendinizi ve imajınızı tanımlamak ve yeniden yapılandırmak için zaman harcamanız gerekecek. 25 Kasını tarihi itibarıyla dönencenizde gerçekleşecek Güneş tutulması kişiliğiniz konusunda son birkaç aydır gösterdiğiniz gelişmeyi test edecek. Eğer geçmiş aylardaki gelişmenizi başarıyla tamamladıysanız bu tutulmayı çok sakin atlatacak ancak eğer gelişmeniz başarısız ise oldukça çalkantılı bir dönem geçireceksiniz.
Şanslı Günler: Kasım 7, 8, 17, 18, 25, 26
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 22-10-2013   #10 (permalink)
Standart 2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Oğlak Burcu Yorumu


Oğlak Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Uranüs hala geri çekilmekte olmakla beraber 23 Kasım sonrası geliriniz önemli ölçüde artacak. 25 Kasım tarihinde 12. evinizde gerçekleşecek Güneş tutulması İnançlarınızı oldukça etkileyecek. Bu değişiklikler inanç gücünüz, yöntemleriniz ve felsefeniz gibi alanlarda yer alacak. Daha önce bahsettiğimiz gibi Güneş tutulmaları insanlara ölümü çağrıştırır ve onların bu konuya daha fazla ilgi göstermesini sağlar. Ölümü anlamak, korkularımızı hissetmek bize hayatımızı daha iyi yaşamamızı sağlamalıdır.

Bu ayın 26'sında dönencenize giren Venüs sayesinde bekâr Oğlaklar eğlenceli ancak ciddi olmayan İlişkilere girecekler. Anne ve babalar bu aya çocuklarıyla daha fazla ilgilenmek isteyecekler. Kariyeriniz hala çok iyi gitmekte ve yeni olanaklar ortaya çıkacak. İş görüşmelerinizde kimliğinizi vurgulayan kıyafetlere dikkat edin, aksesuar olarak bordo ve yeşil renkleri kullanın.
Güneş tutulmasının eşiniz veya iş ortaklarınızın mali durumlarını olumsuz etkileyebilecektir. Onlara sadakatinizi gösteriniz ve zor günlerinde onlara yardımcı olunuz.
Şanslı Günler: Kasım î, 9, 10, 11, 19, 20, 27, 28
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
2013 Nuray Sayarı Genel Burç Yorumları - 2013 Nuray Sayarı Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 15 27-02-2013 01:04
2013 Nuray Sayarı Mart Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Mart 2013 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 16-02-2013 14:21
2013 Nuray Sayarı Şubat Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Şubat 2013 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 15-01-2013 14:21
2012 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2012 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 12 30-10-2012 05:00
2011 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2011 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 21-10-2011 01:59


Saat: 18:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015