FrmArtuklu

FrmArtuklu (http://www.frmartuklu.net/)
-   Burclar Genel (http://www.frmartuklu.net/burclar-genel/)
-   -   2013 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2013 Burç Yorumları (http://www.frmartuklu.net/burclar-genel/293883-2013-nuray-sayari-kasim-ayi-burc-yorumlari-nuray-sayari-kasim-2013-burc-yorumlari.html)

Mavi_Sema 22-10-2013 23:21

2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Kova Burcu Yorumu
 
Kova Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Kova Burcu Yorumu

Bu ayın 23'ünde Güneş'in 11. evinize girmesiyle bilim, teknik ve bu konularla ilgili olan gruplarla olan ilişkileriniz artacak. Astronomi ve astroloji ile derinden İlgilenmeye başlayacaksınız. Şimdiye kadar olan istek ve arzularınız gelip geçse bile bunların yerlerini yeni istek ve arzular alacak.
Güneş tutulması sizin 11. evinizde gerçekleşeceğinden evlilik, ilişki, iş yaşamı, arkadaşlık ve ticari ortaklıfıklarınız bir sınavdan geçecekler. Arkadaş ve sevdiklerinizle daha sabırlı olunuz çünkü onlar biraz kırılgan olabilirler. Bu yıl bu kişilerin yaşamlarında bazı terslikler gerçekleşmiş durumda dolayısıyla sizin de anlayışlı davranmanız gerekli.

26 Kasım sonrası Venüs'ün Plüton ile birlikte göstereceği hareket kariyerinizde güzel bir dönem geçirmenize yardımcı olacak. Bu durumdan siz ve aileniz fazlasıyla memnun kalacaksınız. Bu süreçte evinizin işyerinize ve işyerinizin de evinize benzediğini fark edeceksiniz. Bunun nedeni rahatlık ve başarıyı aynı anda istemeniz. Yaşadığınız ve çalıştığınız yerleri benzer hale getirerek rahatınızı düşünmekte ve başarınızı devam ettirmeye çalışmaktasınız, evli çiftler bu dönemde birbirlerine daha fazla bağlanacak, bekârlar ise yeni aşklar bulacaklar.
Geçen ay gezegenlerin batı kanadından doğuya geçmesiyle girdiğiniz özgür yaşam tarzı yılsonuna kadar devam edecek. Çevrenizdeki koşullara uymak yerine onları değiştirecek güçte olacaksınız. Yetenekleriniz, gücünüz ve sosyal pozisyonunuz size istediklerinizi gerçekleştirme şansı verecek. Başarılarınızın arkasında kendiniz olacak başkalarının yardımına gerek hissetmeyeceksiniz.
Şanslı Günler: Kasım 2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30

Mavi_Sema 22-10-2013 23:22

2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Balık Burcu Yorumu
 
Balık Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2013 Balık Burcu Yorumu

I - 3 Kasım tarihleri arası sevdiğiniz veya eşinizle sabırlı olun. Unutmayın ki pek çok anlaşmazlık uzlaşma sayesinde çözülebilir. Sorunlarınız hemen çözemiyorsanız kendinize biraz vakit tanıyın bu yolla çok daha etkili çözümler bulabileceksiniz. Kasım ayında eş veya sevgilinizin sizden daha fazla başarılı olması sorunlarınızın kaynağı olabilir. Bu nedenle sorunlarınızı iyi analiz edin ve mantıksız davranmayın.11 Kasım sonrası sosyal bağlantılarınız parasal konularda size çok destek olacak.
Bu dönemde sosyal bağlantılarınızın çoğunluğu iş yaşamınızdan gelecek yani iş yaptığınız kişilerle yakın ilişkiler geliştireceksiniz. İşveren Balıklar bu süreçte işten ayrılmalar ve çalışanları ev hayatlarında problemlerle karşılaşacaklar.

Bu süreci yaptığınız diyeti sağlıklı hale getirerek atlatmaya çalışmalısınız. Problemleri önlemek için hazırlıklarınızı iyi yapın. Bu dönemde doğru hamleleri yapmak için iyi düşünüp iyi plan yapmanız gerekecek.
11 Kasını sonrası gezegenlerin pek çoğu dönencenizin üst bölümünde yer alacak ve 10. Kariyer Eviniz çok güçlenecek. 23 Kasım sonrası ev ve aile problemlerini bir kenara bırakarak iş ve dış yaşamınıza önem vermeniz gerekmekte.

23 Kasım sonrası sağlığınız biraz zayıflayacak. Bu nedenle düşük olacak enerjinizi sadece kariyer hedeflerinize odaklayın ve boş yere harcamaktan kaçının. Bu ay kalbinize, karaciğerinize, kalın bağırsağınıza, cinsel organlarınıza gerekli özeni göstermelisiniz. 23 Kasım sonrası temponuzu düşürün ve dinlenmeye bakın. 23 Kasım tarihine kadar detoks ve yoga, meditasyon gibi teknikler sağlığınız için önem taşıyacaktır.
Şanslı Günler: Kasım 4, 5, 6, 14, 15, 16, 23, 24


Saat: 00:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015