FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·. Astroloji ·´¯).·´¯) > Burçlar Alemi - Astroloji > Burclar GenelSponsorlu Bağlantılar
   

2014 Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2014 Rezzan Kiraz Burç Yorumları

Burclar Genel icinde 2014 Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2014 Rezzan Kiraz Burç Yorumları konusu , Kova Burcu 2014 Rezzan Kiraz Burç Analizi 2014 Kova Burcu Yorumları Kova Burcunu 2014 de Neler Bekliyor Rezzan Kiraz 2014 yılında Kova burcunu neler bekliyor? 2014 yılında, romantik ilişkilere yaklaşımınız ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 10-07-2013   #11 (permalink)
Standart 2014 Rezzan Kiraz Kova Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar


Kova Burcu 2014 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2014 Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu 2014 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz 2014 yılında Kova burcunu neler bekliyor?


2014 yılında, romantik ilişkilere yaklaşımınız tamamen farklılaşabilir. Geçmişteki özgürlük ideallerinizin biçimlendirdiği ilişkilerinizi sorgulayarak aşktan beklentinizi netlikle saptama uğraşı verebilir; bu yüzleşme sonucunda henüz tam olarak kavrayamamakla birlikte, duygusal düzeyde belli kararlar alma noktasına gelebilirsiniz. Bir yıllık süreci aşan bir dönüşüm geçirmekte olduğunuz için değişen istek ve eğilimleriniz belki sizi şaşırtabilir ve ilişkilerinizde gelgitler yaşamanıza yol açabilir. Bu olası iniş çıkışların aşk yaşamınıza renk katacağını düşünürsek, 2014 yılının size romantizm, kariyerinize ilişkin harika fırsatlar ve bol kazanç potansiyeliyle birlikte geldiğini söyleyebiliriz. Son olarak, 2014 ya da sonraki yıllar, size düşlediğiniz güzellikleri sunabilir !

Yeni yılda, özgür doğanızın gerektirdiği yalnızlık ile kalıcı bir ilişki kurmak arasında kalıp kendi savaşınızı vereceksiniz gibi görünüyor. Karşınıza öyle biri çıkabilir ki tüm bilinçaltı korkularınızın ortaya dökülmesine yol açarken aynı zamanda, size özlemlerinizi de anımsatabilir. Yıl boyunca yaşayabileceğiniz duygusal gelgitler ise, bu zorlu kararı almaya çalışmanızın doğal bir sonucu, bir tür dışavurumu olabilir.

Aslında, uzun süreli ve kapsamlı bir dönüşümden geçiyorsunuz. Geçmişe oranla romantik eğilimlerinizin arttığını fark edebilir; özgür Kova kadınıyken, düşlenen sevgili Balık’a dönüşmenizi ve size kol kanat geren bir sevgiliden bu denli hoşlanmanızı anlamlandıramayabilirsiniz. Eğer erkekseniz, bu kez doğanızın daha ılımlı hale geldiğinin, başkalarına karşı daha tolerasiı davranmaya başladığınızın farkına varmanız beklenebilir.

İdeal sevgiliniz, yönetim becerisiyle kendini belli eden ve işleri çekip çevirerek size önemli bir konfor sunan kadınlardır. Bu anlamda, yaşamınızda pek bir şey değişmeyebilir… Yalnızca eşiniz ya da sevgilinizin başına saksı düştüğünü düşünebilir ve niçin kariyer ya da bir başka amaç uğruna kendini bu denli zora soktuğunu anlamayabilirsiniz. Sizin için net olarak belirtebileceğim nokta şu; önceki yıllarda heyecanlı bir ilişki yaşayıp sevgiliniz ya da eşinizle dikkat çekici ve çok sevilen bir çift olmanıza karşın, artık yavaş yavaş içe dönebilir ve birbiri nize daha sıkı bağlanabilirsiniz. Gerçi eskiden de öyleydiniz muhtemelen; ama bu, dışarıdan bakıldığında anlaşılmıyordu yalnızca. Asıl farklılık, ilişkilerinizde fikir tartışmalarının payının giderek azalması ve yerini, yoğun sevgi ve romantizme bırakması olabilir.

Bilinen karakteristik özellikleriniz olan düş gücünüz ve sezgilerinizin giderek daha da yoğunlaşmaya başladığını tarifi edebilir ama bu fantezi düzeyindeki veri bombardımanı altında, hayallerinizi ve rüyalarınızı eskisi gibi net olarak kavrayama-maktan da rahatsızlık duyabilirsiniz. Yine de, bu durumdan şikâyetçi olduğunuz pek söylenemez. Kişiliğinizdekı bu olası farklılaşmalar sonucunda, 2014 yılında kariyerinize ve dolayısıyla kazancınıza ilişkin aniden ortaya çıkacak parlak fırsatları sezgisel olarak algılayıp değerlendirebilir ve sonuçta, önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.


Eğer olgun yaştaysanız, bu yıl duygusal ilişkilerinizi, geçmişteki aşklarınızı sorgulama eğilimine girebilir ve nasıl bir aşk yaşamak istediğinizi saptamaya çalışabilirsiniz. Gerçek arayışınız sağlıklı ve uzun ömürlü bir ilişki olacak olasılıkla ama bunu anlamanız zaman alabilir. Duygusal gelgitleriniz ve kararsızlıklarınızın sona ereceği bir an gelecek mutlaka ve görünen o ki ilişkiler konusunda, daha aklı başında bir yaklaşım geliştirmeyi başaracaksınız.

Ancak, ilişkiniz nedeniyle çok sayıda kişi tarafından kıskanılmanız ya da sevgilinizle çeşitli sorunlar yaşamanız olasılığı var. Bunların tümü aşılabilir problemler gibi görünüyor. Çünkü gerçekte, yaptığınız iç hesaplaşma nedeniyle birlikteliğinizi yokuşa süren siz olabilirsiniz. Çok derinde, hayal kırıklığı endişesi taşıyıp taşımadığınızı kendinize sormalısınız.
Hiçbir ilişki, sizin birlikteliğiniz kadar olumsuz eleştiriden etkilenmeyecektir. Bu nedenle, ilişkilerinizde ne yaşarsanız yaşayın, sevgilinize karşı olan tavrınıza ve üslubunuza çok dikkat etmelisiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz mantık çerçevesinde davranıp görünürde ölçülü tavrını ve ciddiyetini koruyabilir ama onun bu görünümü sizi yanıltmamak; geride çok derin bir romantizm ve aşırı hassas bir kalbin olduğunu bilerek onu incitmemeye çok özen göstermelisiniz.

2014 yılının, en parlak vurgu yaptığı yaşam alanlarından biri kariyeriniz. Öyle ki bu yıl elde edeceğiniz bir başarı, ömür boyu yolunuzu açabilir. Genel olarak ise, kariyerinizde çok sayıda önemli başarı elde edebilirsiniz. Özellikle grup çalışmalarında bulunarak ve insanlığın yararını gözeteceğiniz iş alanlarına yönelerek olağanüstü başarılar elde etmeniz mümkün olabilir. Bu yıl iş değişikliği yaparak çok daha iyi konumlara gelebilirsiniz. Fırsat niteliği taşıyan, harika teklifler beklemelisiniz. Önemli mevkideki bir insandan çok özel bir yardım görerek kariyerinizde ilerleme sağlamanız olasılığı çok yüksek. Mesleğinize ilişkin olarak, arkadaşlarınız da size önemli katkılar sağlayabilirler. İşte elde edeceğiniz başarılar, doğal olarak gelirlerinize de yansıyacaktır. Ama özelikle yılın belli dönemlerinde, sürpriz biçimde ve yüklü miktarlarda kazançlar sağlamanız olasılığı var.Kariyerinizde çok iyi bir konum elde edebileceğiniz bu yılı iyi değerlendirmelisiniz.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Alt 10-07-2013   #12 (permalink)
Standart 2014 Rezzan Kiraz Balık Burcu Yorumu


Balık Burcu 2014 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2014 Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu 2014 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz 2014 yılında Balık burcunu neler bekliyor?

2014 yılı sizin için çok çabuk geçebilir. Ne günlerin, ne de mevsimlerin hızına yetişebilirsiniz. Çünkü aşırı yoğun bir çalışma temposuna girip geliştireceğiniz bu istikrarlı sistemle, neredeyse insan dayanıklılığının son sınırını test eder görünümü vererek çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Sırrınız, en rutin işleri bile oyun oynar gibi yapmanız olacak olasılıkla ve çalışmalarınızı takdir kazanmak için değil, kendi amaçlarınız doğrultusunda sürdüreceksiniz. Aynı anda çok sayıda projeye yoğunlaşmanızın, zamanınızı kontrollü kullanmanızı kaçınılmaz kılacağını tahmin edersiniz. Eğitiminizi de önemseyecek ve edindiğiniz bilgileri işinizde kullanmak isteyeceksiniz. Ama bu olası eğilimlerinizden sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmemesine dikkat etmeniz gerekli. Düşünceleriniz ve bununla bağlantılı olarak yaşam tarzınız ve dış görünümünüzle ilgili farklılaşma sürecek.

2014 ‘te de, değişimler sizi ve yaşamınızı büyütecek denebilir. Son yıllara dek, belki belli çevrelerde sezgisel ve duygusal doğanızı gizleme eğilimi göstermiş olsanız bile, artık bu ayrıcalıklarınızı gözler önüne sermekten çekinmeyeceksiniz.

Duygusal yönünüz fark edilmeyecek gibi değildir. Bu nedenle olsa gerek, çoğunuz kendinizin “zeki” olmaktan çok, “tatlı biri” diye nitelendiğinize tanık olmuşsunuzdur. Ama son yıllarda, bu durumun değişmeye başladığının sanırım siz de far-kındasmızdır. Doğuştan sahip olduğunuz yoğun sezgilerinizle, artık edinmeye başladığınız bilgileri aynı kapta yoğurarak insanlar için çok yararlı olabilir ve bu arada tabii, kendi yaşamınızı da ilerilere taşıyabilirsiniz. Sözünü ettiğimiz bu durum yalnızca 2014 ile ilgili değil, gelecek yıllarda da söz konusu eğilimleri güçlü bir biçimde taşıyacaksınız. Ama bu sene, belli açılardan Zodyak’ın torpilli burçları arasında yer aldığınız söylenebilir. Aslında, sizin için 2014 harika görünüyor. Ciddiye almanız gerekli tek ama önemli bir olumsuzluk ise, sağlığınızla ilgili…Bu yıl, uzun saatler boyunca ve yorucu işlerde çalışabilirsiniz. Ama bunun tam aksine, kendinizi baskı altına almamak adına ya da mükemmel olamamaktan korkarak çalışmaktan kaçmanız da beklenebilir. Yine de, uzun saatler boyunca ve yorucu bir tempoyla çalışmanız ve özellikle yönetimin sizde olacağı işlerde sorumluluk üstlenmekten mutluluk duymanız olasılığı çok daha yüksek görünüyor. Özellikle, detay ve araştırma gerektiren bunaltıcı projelerde son derece başarılı olabilirsiniz. Kolay işleri ise, olasılıkla sevmeyeceksiniz. Ancak, bu eğiliminiz problem yaratabilir. Kendinizi öyle bir baskı altına sokabilirsiniz ki ancak hastalanarak bu yoğunluktan kurtulabilirsiniz. Sorumluluk ve kendini adama duygunuz çok güzel olsa ve sizi mutlu eden işlere yönelmenizi sağlasa da, dengeyi bulmaya çalışmanız sağlığınız açısından kuşkusuz çok daha iyi olacaktır.

2014 ‘te, sağlığınızı önemsemelisiniz. İşinizde ihtiyaç duyduğuz enerjiye sahip olabilmeniz için düzenli bir yaşam sürmeniz gerekli. Öncelikle, yeterince uyumaya gereken önemi vermelisiniz. Uykusuzluk ayrıca sizi fazla yemeye yöneltip özellikle çikolata ve makarna türü direkt olarak enerji veren besinleri fazla tüketmenize yol açabileceği için, dengesiz beslenmenin yaratacağı birçok sorunun yanı sıra, alerji gibi cilt problemleri de yaşayabilirsiniz. Bundan daha önemlisi, vücudunuzda kalsiyum eksikliği ve kaslarınızda veya omurganızda sertlik oluşabilir. Vücut direnciniz ve enerjinizdeki noksanlığı sağlıklı beslenme ve vitamin takviyesi ile gidermeye çalışmalısınız. Ayrıca, yaşamınıza düzenli olarak yapacağınız bir spor etkinliğini katmanızda kuşkusuz yarar var. İlginç biçimde başkalarından göreceğiniz şefkat ve fiziksel temas, sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilir. Düzenli masaj ise, sizde terapi etkisi yapabilir.

Gözünüzü korkuttuysam, hemen belirtmeliyim ki yeni yılda, son derece zevkli geçecek seyahatlere, tatillere de çıkabilirsiniz. Eğer herhangi bir yere gitmezseniz, bu kez uzakta yaşayan dostlarınız, yakınlarınız size gelebilirler ve ziyaretleri gerçekten de özel olabilir. Olağan biçimde, hemen tüm ilişkilerinizi yine uyumla sürdüreceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Evliyseniz, eşinizin ailesiyle de iyi ilişkiler içinde olabilir ve onlardan önemli destekler görebilirsiniz. Aslında yalnızca eşinizin ailesi değil, farklı etnik kökenlerden gelen tüm insanlarla çok iyi ilişkiler içinde olup onlardan büyük yararlar görmeniz söz konusu.

Bilgiye olan açlığınız ise, sizi yeni kavrayışlara ulaştırabilir; diğer bir deyişle, yaşama daha geniş bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Bunun uzantısında, eğitimde çok başarılı olabilirsiniz. Yabancı bir ülkede eğitim görmeniz ya da çalışmaya karar vermeniz de olasılıklar kapsamında düşünülebilir. Eğer bir yazar ya da eğitmenseniz, çok başarılı geçecek bir yıla hazırlanmalısınız.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 10-02-2014   #13 (permalink)
Kayıtsız Üye
Standart Cevap: 2014 Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2014 Rezzan Kiraz Burç Yorumları


Kova burcunun 2014 te neler bekliyor
  Hızlı Cevap
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
2012 Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2012 Rezzan Kiraz Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 12 17-10-2012 17:30
2013 Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2013 Rezzan Kiraz Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 25-08-2012 16:56
2012 Rezzan Kiraz Haziran Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Haziran 2012 Burç Yorumu Mavi_Sema Burclar Genel 12 18-06-2012 15:56
2011 Nisan Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2011 Nisan Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 23-03-2011 01:07
2011 Şubat Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 21-01-2011 16:31


Saat: 20:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015