FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·. Astroloji ·´¯).·´¯) > Burçlar Alemi - Astroloji > Burclar GenelSponsorlu Bağlantılar
   

2012 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2012 Burç Yorumları

Burclar Genel icinde 2012 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2012 Burç Yorumları konusu , Koç Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi 2012 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları Koç Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor Nuray Sayarı Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu Kasım ayından ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 16-10-2012   #1 (permalink)
Standart 2012 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2012 Burç Yorumları

Sponsorlu Bağlantılar


Koç Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu


Kasım ayından itibaren yoğun bir duygu yoğunluğu hissettirmeye başlıyacaksınız.. Bu ay hiç bir şeyi aceleye getirmeyiniz. İncelemeden, üzerinde düşünmeden anlaşmalar imzalamamaya dikkat ediniz. Önünüze çıkabilecek fırsatlar üzerinde iyice incelemede bulununuz. Lütfen sağlığınıza özen gösteriniz. Gerilimli insanlardan ve negatif ortamlardan uzak durunuz.Yine bu ay itibarıyla Geçmişe bağlı olayların -olumlu ya da olumsuz- sonuçlanacağı bir sürece geçiyoruz Bu etki üzerinde çok büyük gelgit hareketlerine sebebiyet verir. ters tarafa koşmayın Bazılarınız bu dolunaydan daha fazla etkileneceksiniz.Koçlar Kaybetmekten nefret ettikleri için, Kararlılık ve netlik isteyen ve rekabet enerjisinin hâkim olacağı zorlu günde, başkalarıyla yüzleşme, hesaplaşma arzumuz da maksimuma ulaşıyor..
Dürüst ama yapıcı olalım, öfke ve telaşı uzaklaştıralım. Kaotik ortamlarda bile huzurlu olabiliriz. Huzur hızlanmamızı sağlar. Yine Beklediğimiz haberleri, sonucu ne olursa olsun bu ay alabiliriz. Top sizde. Yeni bir ev almak istiyorsanız Yine gayrimenkule dayalı bir işiniz varsa bugünden faydalanın. Yanlış anlaşılmalar ve hukuksal tartışmalara da dikkat. Ay sonunda duygularınız daha içe dönük olacak ve kalabalıklar sizi rahatsız edecek. İç hesaplaşmalar, gizli konular, sırlar ve bilinmeyenler sizi meşgul tutacak. Aile hayatınızda beklenmeyene açık olmalısınız. Önümüzdeki, aya hızlı bir başlangıç yapmanız gerekiyor. Harcamalarınız yüksek olabilir ama yeni kaynaklar bulabilirsiniz. Aşk derseniz Koç aşkta kıskanç olabileceği için, vaktinin büyük bir kısmını kendisine ayırmasını ister. Güvenilirdir.


Kaynak: astrolojiburc.com

 

Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Alt 16-10-2012   #2 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Boğa Burcu Yorumu


Boğa Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu

Kasım ayına seyahat, eğitim, medya, yabancı ortaklı işlerinizle başlayacaksınız sevgili Boğalar... Bu ay, özellikle büyük önem taşıyan Ay düğümleri, Akrep-Boğa karşıtlığına geçiyor. Yaklaşık 18 ay boyunca iş ve özel hayatınızla, ilişkilerle ilgili konuların zemini değişiyor. Maddi manevi paylaşımlar, ortaklarınızla işbirliği içinde yaptığınız yatırımlar ajandanızın ilk sırasına oturacaktır. Dayanıklı, güvenilir, iradeli, sağlam yaklaşımlarla ilerleme, verdiğimiz sözü tutabilme havası içine gireceğiz. Ancak irade, yanında bazen inatçılığı da getirebilir.
Dengeyi iyi kurmak ise size düşüyor. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Projeleriniz ne yöne gidecek? Hangi görevleri, işleri öne çıkaracak? Hepsi daha görünür hale gelecektir. Yine yükseleni Boğalar Unutmayın ki bu süreçte, haritanızda Boğa burcunun olduğu ev sarsılır ve strese girerken, , kariyer yaşamınız adına sizi, zorlayabilecek bazı etkiler ile karşı karşıya bırakabilir. Kasım ayının 30 una kadar olan sürede parasal harcamalarınız ve kayıplarınızın yoğun olabileceği görünüyor. Bu dönemde borç ve alacak ilişkilerine çok fazla dikkat etmelisiniz.

Zorlayıcı açılar nedeni ile maddi durumunuzda bazı bozulmalar söz konusu olabilir. Bulunduğunuz iş ortamında daha sessiz ve daha az gergin olun. Yine bu ay, İster aşk ister iş ister genel anlamda olsun durumu kazanç-kayıp şeklinde yorumlamak lazım. Kazanmayacağınız bir olgunun içinde yer almayınız. Eğer kazanabileceğinize inanıyorsanız, mücadele etmekten yorulmayınız. Biraz dikkatli hatta beklemede kalmanız, sırf değişim olsun diye aceleci davranmayınız… Güzel şeylerde var,,, Önemli birileri tarafından takdir mesajı almak sizi gururlandıracak.Uzaklardan gelen haberler var. Bir müjde. Bu belki de bir bebek müjdesi olacak, belki yurt dışına bir bilet, belki de bir sevgi mesajı….
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #3 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı İkizler Burcu Yorumu


İkizler Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu


Kariyer ve iş hayatınıza yönelik oluşumlarda keyfinizin gayet iyi olacağı bir aya başlıyorsunuz sevgili İkizler. Kasım ayı boyunca iş hayatınızda yaptıklarınızın ve kariyerinizde başardıklarınızın büyük bir kısmı, ziyaretler sırasında katlanarak çoğalabilir. Bu özellikle medya içerisinde çalışmayı gerektiren İkizlerin kariyerleri için olumlu bir etkidir. 5 Kasım'dan sonra, alacaklılara ve borca, varsa mirasa, sigortaya, eşinizin gelirine, yatırımdan alacağınız kazançlara ve bir noktaya kadar genel anlamda tüm parasal konulara odaklanıyor. Maddi durumun farkında olacaksınız ve zaman zaman endişelenmeniz bile söz konusu.
Bu geçişi, uzun vadeli düşünerek pozitif kazanımlar için kullanırsanız, bunda bir sorun yok.. Riskli hamleler maddi durumunuzu sarsabilir lütfen dikkat. Yakın çevre ilişkilerinizde, dikkatli adımlar atmalısınız. Yine Evlilik ve aile hayatınızda bu süreçten etkilenecektir., bu gezegenlerin etkinliği altında, problemler yüzeye çıkabilir. Kariyeriniz, anneniz veya diğer sorumluluklarınız ay sonuna kadar sizi meşgul edecek. Diğer yanda ay ortasında başlayacak eğilim kardeşlerinizle ve yakınlarınızla ilişkinizi rahatlatacak. Önümüzdeki ay çıkacağınız seyahatler hem duygusal hayatınız, hem de maddi durumunuz açısından çok faydalı olabilir.

Yine yeni bir işe veya yeni bir alana aktif olarak dâhil olmakla meşgulsünüz, bir süredir gayret ettiğiniz bir işin maddi veya somut olarak geri dönüşünü almakla meşgul olacaksınız. İşler dolayısıyla önemli kişilerle bir arada olmak, onlarla hem iş konuşmak hem sosyal ortamlarda birlikte eğlenmek için çeşitli fırsatlar çıkacak. Kendinizi önemli kişilere, çevreye gösterdiğiniz bir ay olacak. İstediğiniz statü, pozisyon için hırslı olacaksınız. Bu özellikle gurupsal çalışmayı gerektiren İkizlerin kariyerleri için olumlu bir etkidir İltifatlar alacaksınız Sizde bir farklılık olduğunu anlayacaklar. 5-7- Kasım’dan itibaren her şey yeniden başlayacak…
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #4 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Yengeç Burcu Yorumu


Yengeç Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Kasım ayına iş yükümlülükleriniz aktif olarak başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Bu ay, iş programınız özel hayatınızda rahat hareket etmenize engel olabilir. Sevdiklerinize ayırdığınız zamandan çalabilirsiniz. Maddi konularda güzel destekleriniz var. Bu ay itibarıyla otoritelerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekmekte sevgili Yengeçler… Aşırı hassasiyet içinde alınganlıklar göstermeden görevlerinizi yapmaya çalışmalı, ani kararlar vermekten uzak durmalısınız. Dostluklar, sayesinde organize işler, ortaklıklar yoluyla beklenmeyen paralar gündeme gelebilir.
İlişkilerinizde temel aldığınız duygu parasal kaynaklar açısından daha özgür ilişkiler kurarak rahatlamak ve yine ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek insanlarla temasa geçmek olabilir. Diğer taraftan Ay’ın Yengeç burcunda bulunması, Bu enerji sayesinde eğitim, iş, iletişim, haberleşme, yolculuklar, bilgi edinme, bilgiyi öğretme, yeni bir çevre edinme konularında başarılı bir temel atabilirsiniz. Ay ortası, daha güzel olacak… Yakın çevrenizle olan temaslarınız, iş görüşmeleriniz olumlu yönde gelişebilir. Çevre değişikliği bu enerjinin güçlü yansıması altında size gayet iyi gelebilir. Yeni bir yere tayin olma anlamında şansınız yüksek…

Tüm işleri aynı anda çözmeye çalışmayın Yine de renkli ortamlara katılabilir ve sevdiğiniz konulara zaman ayırabilirsiniz. Ev, mülk ve anne babanızla ilgili konulardaki ağır sorumluluklar ay sonu, sonra tamamen rahatlayacak ve bir daha uzun yıllar benzer bir durum yaşamayacaksınız. Aşkta güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. İçinizde bir aşk doğdu doğacak. Yıldızlar kalbinize tohumlar atıyor. Bunu anlayıp tatlı bir şaşkınlık, heyecan karışık bir mutluluk duyacaksınız. Lider birinin hayranlığını kazanmanız hoşunuza gidecek. İkilemdesiniz…

Konu Mavi_Sema tarafından (16-10-2012 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #5 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Aslan Burcu Yorumu


Aslan Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu

Kasım ayına televizyoncular, yazarlar, sosyologlar, danışmanlar, pilotlar ve politikacılar için olumlu zamanlardan biri. Bu ay, çok yönlü bir hareketlilik içinde olacağız. Bu ay önemli transit Aslanlar için iş hayatında ve özel yaşamlarında ilişkilere, anlaşmalara özellikle dikkat etmek gereği var. Açık düşmanlıklar söz konusu olabilir. İlişkilere, yakın arkadaşlıklara bilinçli bir çaba veya gizlilikle yaklaşmak gerek. Yaptıklarınız çok daha fazla görünür hale geliyor. Bu ay başında beni neler bekliyor derseniz Yükseleni aslan: Bazı liderlerin, yöneticilerin dönemi kapanıyor olacak.
Unutmayın, kimse size karşı değil, herkes sadece kendi tarafında. Hem iş hem de özel hayatınızda karşınızdaki kişilerin sizi baskı altına aldığını düşünebilirsiniz.. Oyun stratejilerinizi değiştirmeye, projelerinizde değişiklik yapmaya açık olun. Yine. Alışveriş duygularımızdaki artış nedeniyle, gereksiz şeyler satın alabileceğimiz bir ay. Dikkatli olmalı ve harcamalarımızı denetlemeliyiz. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu ay, eve kapanmak istemeyeceğiz. Ayni anda, birkaç işle birden ilgilenebiliriz. Omuzlarımızı, kollarımızı ve sinir sistemimizi kollamalıyız.

İstenmeyen fiziksel kazlara maruz kalabiliriz. Ay sonunu etkileyen dolunayın enerjisiyle ortak maddi konular ve ilişkinizde cinsellik ön plana çıkabilir. Ödemeler, borç, kredi, miras, nafaka, hisse, vergi, sigorta gibi kaynaklarla uğraşabilirsiniz.. Diğer yanda hem aşk, hem de sosyal hayatınızı etkileyecek olan olumlu bir dönem başlıyor. Dua etme gibi etkileriniz yüksek olacak. Bir şeyi içinizden isteyecek, sonrada olduğuna şahit olacaksınız. Keyfini çıkarın ve isteyin lütfen.. Aynı zamanda para alanlarınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde rahatlamaya başlayacak sevgili aslanlar...

Konu Mavi_Sema tarafından (17-10-2012 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #6 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Başak Burcu Yorumu


Başak Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu

Özellikle Kasım ayında kafanızdaki fikirler, kariyer ve iş alanlarınızda sizi şanslı kılacak. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde şanslı etkiler altında olacağınız bir ay içindesiniz. Başaklar toplantı, yazışma ve yeni haberlerle meşgul olacaklar. Sürekli hareket halinde olabilirler. Ancak özellikle Eylül doğumlu Başaklar aşırı bir özgüven ve iyimserlikle büyük risk alma eğiliminde olabilirler. Kariyerlerinde en iyi dönemlerinden birini yaşayacaklar ama gurur takıntısı içinde aşırılıklardan kaçınmaları gerekiyor Genel olarak kariyerde bloklar, güç savaşları ve mücadele söz konusu.
Özellikle finansal konularla ilgili birisi iseniz, bu dönemde oldukça yorucu şartlar içinde olabilirsiniz. Yeni haberler ve söylentiler çekici gözükse de, bu dönemde yanılgılara açık bir durumdayız. Dağılmalar, yanılmalar ve aldatılmalar söz konusu olabilir. Özellikle ilişkiler, ortaklıklar ve aile içerisinde yaşanan konular sizi daha fazla meşgul edebilir Yine, başaklar.. İçin senenin en hoş dönemlerinden biri başlıyor zira aşk gezegeni Venüs burçlarına geliyor. Venüs sadece aşkta değil tüm ilişkilerde rahatlama ve mutluluk getirecek.

Güzelleşecek, cazibeleri artacak ve sevdikleri lüks unsurları yaşayabilecekler. Gizli ilişkiler ya da gizli duygular Venüs’ün kasım ayında burcunuza geçmesiyle açığa çıkabilir. 14 Kasım da hayatınızı etkileyecek olumlu adımlar atabilirsiniz. Satürn’, yabancılar, medya ve üst yöneticilerinizin sizi desteklediğiniz söylüyor…

Konu Mavi_Sema tarafından (17-10-2012 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #7 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Terazi Burcu Yorumu


Terazi Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu

Kasım ayına özel yaşantınızda sevdiğiniz insana karşı rahat ve farklı davranışlar içerisine girebilirsiniz. Ya o sizi, ya siz onu şaşırtacaksınız. Toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. 6 Kasım itibarıyla, bir sürü görüşme ve konuşmalar yapabilirsiniz. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuki konularda şanslı bir dönem olacak Yine, Bu dönem ve sonrası, özellikle yılsonuna uzanan parasal alanda ilişkileri ve ortaklıkları kullanabilme yönünde daha dikkatli ve mücadeleci olma gereği var.
Başkalarının kaynaklarına ihtiyacınız olduğu açık ancak bir yandan da kendi yeteneklerinizi, iş ve para durumunuzu daha istikrarlı hale getirmek için çaba sarf edebilir ve başkalarını bu yönde kullanabilirsiniz. Parasal konularda kendi payınızı ve gücünüzü daha iyi ortaya koymak durumundasınız. Bu nedenle ortaklı işler içindeyseniz, bu ortaklıklar değişip yenilenebilir. Bu süreçte kendi kaynaklarınızı, ekonominizi güçlendirmek durumundasınız.

Diğer yanda sosyal açıdan oldukça tatlı bir dönem başlıyor, arkadaşlarınızla her zamankinden daha fazla görüşebilir ve kalabalık gruplara katılabilirsiniz. Mutluluğunuz için çok kritik. Terazi burcunda ilerleyen Güneş, bu ay sonunda Uranüs ve Plüton arasındaki dik açıyı tetikliyor ve gökyüzünde t-kare açı kalıbı oluşuyor. Bu stresli bir açı kalıbıdır. Uzak yerlerden beklediğiniz bir para. iş vs ne varsa üzerinizde stres yaratabilir…

Konu Mavi_Sema tarafından (18-10-2012 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #8 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Akrep Burcu Yorumu


Akrep Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu


Kasım ayında zorluklar ve olumlu etkiler bir arada Akreplere yıldızlardan süper destekler geliyor. Hem kendinizi toparlamak, geçmiş dönemlerin dağınık ve kaotik havasından kurtulmak, hayatınıza istediğiniz bir rotayı çizmek, çabalarınızın karşılığını maddi-manevi olarak almak için canlı ve aktifsiniz. Akrepler en enerjik dönemlerinden birini yaşıyorlar. Ortamın karmaşası sizi doğrudan etkilemese de Dolunay, size bağlı çalışanlarda ani değişikliklere işaret ediyor. Bir süredir sizinle çalışmaktan mutsuz olan kişiler bu ay isyan bayrağını çekebilir. Sakin olun ve herkesin bir fikri olduğunu kabul edin. İşlerin yatışması ve yoluna girmesi için yakın çevrenizden yardım alabilirsiniz.
Zaten derin olan duygularınız dolunayla beraber iyice yoğunlaşabilir. İlişkinizin gerçek durumunu görebilirsiniz. Dolunayın enerjisi duygularınızın aşırı uçlarda dolaşmasına neden olabilir. Aynı zamanda en enerjik ve cesur olduğunuz dönemlerden birindesiniz. Elinizi attığınız her konuda başarılı olabilirsiniz. Diğer yanda Venüs’ün ay ortasında başlayan yeni konumu özellikle otorite figürleriyle iyi ilişkiler kuracağınızı ve kariyer başarınızın bu dönem daha çok ilişkilere bağlı olacağını gösteriyor. Otorite figürlerine hayranlık duyabilir ve hatta bu pozisyonda birinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu dönemin diğer etkisi ise ne olursa olsun mesleğinizdeki başarıya, tüm engellere rağmen tek başınıza onur meselesi yaparak başarma isteğinizdir. Bu süreç içinde kendinizi cansız ve neşesiz hissedebilirsiniz. Yükseklerden aniden düşme korkusu içinde olabilirsiniz. Oysaki amacınız bu korkuyu yenmek, sorumluluklarınız üstlenmeye istekli olmak ve dış dünyadan gelen sert tepkileri umursamadan yolunuzda güvenle gitmek olmalıdır. Tahmin ettiğinizden de kısa sürede bir hedefinize ulaşmak ayrı bir yaşam sevinci verecek size. Akrep burcunun aşk ve eş anlayışı kendini dinleyen ve anlamaya çalışan insanları sever.


Konu Mavi_Sema tarafından (18-10-2012 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #9 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Yay Burcu Yorumu


Yay Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu

Yeniay, sizin kadersel alanınızı etkilemeye başlayacak. Siz olayların daha hafif yanlarına kanal ize olmak isterken hayatın olumsuz taraflarını fark etmek hoşunuza gitmeyecek. Bu geçişle, bazılarınızın iş yerinde değişimler yaşanacak. Bu değişimlerden siz de etkilenebilirsiniz? İş arkadaşlarınız da. Yapabileceğiniz en iyi şey her şeyi zamana bırakmak, değişen koşulları kabullenmektir. Ayrıca, şirketinizde olabilecekler konusunda uyanık olun ve sonra ortaya çıkan bir fırsatı yakalamak için hazır bekleyin Yabancılarla bağlantıda iseniz, onlardan etkili bir destek alabilir, kazançlı bir yurt dışı gezisi yapabilirsiniz.
Medyada yer almak, hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatları değerlendirin. Dağınık enerjinizi toparlayıp, tek bir konuya odaklanabilirsiniz. Bazı Yay’lar için önümüzdeki dönemde, test eden ve zorunlu olarak kabullenme getiren durumlar, olaylar söz konusu olabilir. İlk başta mesleki hayatınız ve kariyeriniz açısından daha riskli ve belirsizlik içeren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önce gözü kapalı aldığınız riskler ya da kararlar yüzünden bu dönemde bazı kısıtlamalar ve elde olmayan nedenler yüzünden kayıplar söz konusu olabilir.

Benzer şekilde, duygusal hayatınızı, sizi hassas noktalarınızdan yaralayabilecek ve gizlilik içeren konular yüzünden yıpranabilirsiniz. Bu durum ilişkileri ve içerisinde fazlasıyla tutkulu olduğunuz hatta bu yüzden körleşmiş olabileceğiniz konuları içeriyor olabilir sabırlı olmak, gizli kapaklı işlerin içinde olmamak ve mümkün olduğu kadar akışta kalabilmek gerekecek… Dış ortamlarda veya seyahatlerde olmaya bayılıyorsunuz. Abartmadığınız müddetçe yapmak istedikleriniz için uygun ortamlar oluşacak

Konu Mavi_Sema tarafından (19-10-2012 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 16-10-2012   #10 (permalink)
Standart 2012 Kasım Ayı Nuray Sayarı Oğlak Burcu Yorumu


Oğlak Burcu Kasım 2012 Nuray Sayarı Burç Analizi
2012 Kasım Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Kasım 2012 de Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Özellikle bu ay İsteklerimizden vazgeçmiyor ve düşündüklerimizi inatla yaşama geçirmeye çalışıyoruz. Mesleki anlamda, başarı duygumuz belirginleşmiş durumda. Toplumsal ve sosyal hayatımızın bize sağlayacağı avantajlar ve dış görünüşümüz önem kazanıyor. Yaşam kalitemiz yükseliyor. Mantığımızın devreye girmesi ile çözüm bekleyen olayları kolayca sonuçlandıracağız. Unutkanlıkların ve küçük ihmallerin bize vereceği büyük kayıplar konusunda temkinli olmalı ve hiçbir işimizi şansa bırakmamalıyız. Düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmalıyız.
İş hayatında aldığınız büyük sorumlulukların yanı sıra, evinizde de hareketlenme var. Taşınma, eve yeni eşyalar alma veya ev ahalisindeki değişiklikler bu ay sonu ön planda olacak görünüyor. Uzun zamandır süren kabuk değiştirmeniz, ay sonu gerçekleşecek Dolunay ile hızlanıyor. Olgunlaşıyorsunuz. Kimliğinizde değişiklikler söz konusu. Venüs epeydir meşgul olduğunuz bir meseleyi veya olayı sizi mutlu edecek bir sonuca götürecektir. Venüs'ün Kovadaki transit Neptün'den aldığı pozitif güç sizi gerçekten mutlu eden bir sevinç verecektir. Bu sevinç ne olabilir diye sorarsanız, bir mahkeme işi, bir aşk meselesi veya çocuğu olan Oğlaklar için bir çocuğu ile ilgili ve kimi Oğlaklar için de gelen bir başarının vereceği bir ödül sevinci diyebilirim. Bir skandala karşı uyarmak isterim Oğlaklar' ı…

Konu Mavi_Sema tarafından (19-10-2012 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
2012 Nuray Sayarı Ekim Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Ekim 2012 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 15-09-2012 12:58
2012 Nuray Sayarı Genel Burç Yorumları - 2012 Nuray Sayarı Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 12 27-07-2012 09:41
2012 Nuray Sayarı Haziran Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Haziran 2012 Burç Yorumu Mavi_Sema Burclar Genel 11 15-05-2012 22:25
2012 Nuray Sayarı Nisan Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Nisan 2012 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 24-03-2012 02:20
2011 Nuray Sayarı Kasım Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Kasım 2011 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 21-10-2011 01:59


Saat: 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015