FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·. Astroloji ·´¯).·´¯) > Burçlar Alemi - Astroloji > Burclar GenelSponsorlu Bağlantılar
   

2012 Rezzan Kiraz Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Ekim 2012 Burç Yorumları

Burclar Genel icinde 2012 Rezzan Kiraz Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Ekim 2012 Burç Yorumları konusu , Koç Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi 2012 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları Koç Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor Rezzan Kiraz Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu 11 Ekim’ ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 11-09-2012   #1 (permalink)
Standart 2012 Rezzan Kiraz Ekim Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Ekim 2012 Burç Yorumları

Sponsorlu Bağlantılar


Koç Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu

11 Ekim’ de Koç burcundaki Dolunay, kişisel büyüme için bir fırsat sunuyor ve geçen aylardaki etkiye bağlı olarak, ilişkiler önem kazanıyor. Kendinize dair daha güçlü bir anlayış geliştirmek, başkalarıyla nasıl etkileşim kuracağınızı, çıkar ve arzularınızı nasıl bir araya getirebileceğinizi öğrenmek için fırsatları değerlendirin. Bu, size yakın olan biriyle bağları güçlendirmenize yardımcı olur.

Ay sonunda Jüpiter’in Boğa, Plüton’un Oğlak burcuna girmesiyle, şansınız yükseliyor. Kariyerinizde büyük bir başarıya ve para kazanma fırsatlarına açık olacaksınız. En azından bu şansı, patronlarınız üzerindeki etkinizi artırmak için kullanın. Liderlik becerilerinizi sergileyin. Düşüncelerinizi açıkça ifade edin ve yaratıcı ancak elverişli fikir ve çözümlerinizi paylaşın.
Ekim ayının başında, Güneş, Merkür ve Venüs’ün yedinci eviniz Terazi burcunu ziyaret etmesiyle, başka insanlarla olan iletişiminiz güçleniyor. Arkadaşlıklar ve kariyer bağlantıları önem kazanıyor ve siz, size ilham verecek insanlarla iletişim kuracaksınız. Başkaları size tavsiyelerde bulunduğunda dikkatle dinleyin.
Duyduklarınız hoşunuza gitmeyebilir ama bu tavsiyeleri almak sizin yararınıza olacaktır.
26 Ekim’de Yeni Ayın sekizinci eviniz Akrep burcuna girmesiyle, para konusu önem kazanıyor. 9 Ekim’de Venüs’ün Akrep burcuna girmesi ve 13′ünde Merkür ile buluşması sonucunda, kazanç sağlamanız mümkün. Ay ortasında zaman ayırırsanız, pazarlık ederek büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Ama ay sonunda, mekân kararlarını başkalarına bırakırsanız, sosyal aktiviteler bütçenizi sarsabilir.

Kaynak: astrologrezzankiraz.com

 

Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Alt 11-09-2012   #2 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Boğa Burcu Yorumu


Boğa Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu

Mars dördüncü eviniz Aslan burcunda ilerliyor ve evle ilgili projelere başlamak ya da başladığınız projeleri tamamlamak için ihtiyacınız olan motivasyonu sağlıyor. Ancak aşırı iyimser olmaktan kaçının çünkü gerçekçi olarak başarabileceğinizden daha fazlasını üstlenmeniz mümkündür. Ve bu da ay sonunda aile ilişkilerinizde sorunlara yol açabilir. Eşinizin ya da en yakın arkadaşınızın tavsiyelerine kulak verin.

Bir molayı hak ediyorsunuz ve evren de sizinle aynı fikirde. 12 Ekim haftasında Dolunay on ikinci eviniz Boğa burcundayken birkaç gün izin alın. Evde tembellik yapın, güzel yemekler yiyin, masaj yaptırın veya bir akşamüzerini güzellik merkezinde geçirin. Yeterince uyuyamadığmız zamanların acısını çıkartın. Ayrıca yalnız kalmak, yaşadığınız olaylar üzerinde düşünüp onları belirli bir bakış açınıza oturmanıza yardımcı olacaktır.
Venüs’ün 9 Ekim’den itibaren yedinci eviniz Akrep burcuna ilerlemesi ve 13′ünde Merkür’ün de gelişiyle, bazı insanlarla uyumlu olacak, bazılarıyla tamamen ters düşeceksiniz, 26 Ekim’de Akrep burcundaki Yeni Ay zorlukları ortaya çıkaracak ancak onları çözmek veya görmezden gelmek size kalmış. Büyük olasılıkla en iyi seçenek ilkidir ama bunun için zihninizi yeni fikirlere açarken inatçı ve kararlı davranmanız gerekecek.
Bazı zamanlarda iş yükünüz normalden fazla olacak ama siz şikâyet etmeyecek ve hedeflerinize doğru ciddi ilerleme kaydettiğinizi hissedeceksiniz. 7 veya 21 Ekim’de alacağınız bir iltifat, 2012 yılında başarabileceklerinizin ilk göstergesi olabilir. Aynı tarihler, mesaiden sonra iş arkadaşlarınızda keyifli zaman geçirmek için de idealdin.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #3 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz İkizler Burcu Yorumu


İkizler Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu

Mars’ın üçüncü eviniz Aslan burcunda olması, iki sebepten dolayı dikkatli olmanızı gerektiriyor. Birincisi, insanlara karşı sabırsız olacaksınız, özellikle de yorum ya da fikirlerinizi hemen kavrayamadıklarında. Bu yaklaşımı düşünün. Zihniniz ışık hızında çalıştığından her şeyi yeterince iyi anlatamamış olabilirsiniz. İkinci ise direksiyonun basma geçtiğinizde yavaş gidin. Trafik cezasına ihtiyacınız yok.

Ayın bir bölümünde pek çok gezegen, beşinci eviniz Terazi burcundaki Satürn’e katılıyor. Bu hobiler, çocuklarınızla geçireceğiniz zaman, spor aktiviteleri ve egzersizler yapmak için bir artıdır. Ayrıca uzun vadeli kazanımlar için en iyi tercihleri ve çocuklarınızın üniversite masraflarını göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı veya emeklilik hesabınızı inceleyin.
12 Ekim’de Dolunay on birinci eviniz Koç burcundayken ihtiyacınız olan tek şey arkadaşlarınız. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için planlar yapın ve en yakın dostlarınıza ayrıca zaman ayırın. Şimdi yeni insanlarla tanışmanın daha kolay olduğunu fark edeceksiniz ve sohbetler kendiliğinden gelişecek. Hatta 12 Ekim civarında geçmişten biriyle tekrar iletişim kurabilirsiniz. Ancak bu kişi eski bir sevgilinizse, artık birlikte olmama sebeplerinizi tekrar hatırlayın.
26 Ekim’de altıncı eviniz Akrep burcundaki Yeni Ay iş yerinde hızı artırıyor. İyi haber ise Kasım ayının ilk yarısında, yüksek performansınız için bir zam ya da üretkenliğiniz için bir ödül alabilecek olmanız. Ancak, ihtiyacınız olan dönüşümü başlatmak zaman alabilir. O yüzden son dakikaya kadar beklemek yerine daha erken başlayın. Ay sonunda bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #4 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Yorumu


Yengeç Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Bazı ufak tefek finansal sıkıntılar olsa da genel anlamda güzel bir ay geçireceksiniz. Zaten bu sıkıntıları da kolaylıkla kontrol edeceksiniz. Bütçenizi zorlayacak gezmeler ve harcamalardan kaçınmaya gayret edin. Pahalı olmayan restoranlar seçin ve ücretsiz veya düşük maliyetli aile aktiviteleri bulun.

Gezegensel dizilim, evle ilgili projelere hız veriyor. Hatta çok çalışarak planladığınız her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Neyse ki bir başladınız mı, devamını getirecek ruh hâli içinde olacak ve sonuçlardan memnun kalacaksınız. Aileden ve arkadaşlarınızdan yardım isteyin.
Önce 9 Ekim’de Venüs’ün, ardından 13′ünde Merkür’ün beşinci eviniz Akrep burcuna gelmesiyle, sosyal yaşamınız canlanıyor. Ancak bu sadece başlangıç. 26′sında aynı burca gelen Yeni Ay bu etkiyi güçlendiriyor ve etkisini Kasım ayına uzatıyor. Ayrıca çiftler için romantizmle geçecek bir ay olacak. Bekârsanız, arkadaşlarınızla zaman geçirirken harika biriyle tanışmanız mümkün. Çocuğunuz varsa, Yeni Ay bir kutlama yapmak için sebep olacak.
12 Ekim’de Dolunay onuncu eviniz Koç burcuna geliyor ve kariyeriniz üzerinde etkili oluyor. Her fırsatta kendinizi gösterin, projeler üstlenin ve genel olarak yerinizi sağlama almak için elinizden geleni yapın. Karar yetkisi olan insanlar sizi izliyor olacaklar ve onlardan biri sizi destekleyebilir. Şansınız varsa, meslektaşlarınızla daha yakın ilişkiler kurabileceğiniz mesai sonrası aktiviteler düzenleyin.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #5 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Aslan Burcu Yorumu


Aslan Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay pek çok gezegenin üçüncü eviniz Terazi burcundaki Satürn’le buluşması, bir araba veya ev aletiyle ilgili mekanik sorunların yaşanması olasılığını artırıyor. Arabanızı düzenli olarak servise götürün ve bir sorun çıkabileceğini hissettiğinizde tamire götürmek için gecikmeyin. Bu uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Eğer evdeki bir eşyada sorun varsa, tamir ettirmeden önce yenisi almanın daha mantıklı olup olmayacağını düşünün.

11 Ekimde Dolunayın dokuzuncu eviniz Koç burcunda olmasıyla seyahat ve öğrenmeye yönelik ilginiz artıyor. Ancak bilgiyi, gecikmelerin yaşanabileceği seyahate tercih edin. Okumalar yapın, interneti kullanın, bir kitap kulübüne katılın ya da bir kursa gidin. îş becerilerinizi artıracak ve önünüze yeni fırsatlar çıkaracak bir kursa katılmayı düşünün.
26 sında dördüncü eviniz Akrep burcundaki Yeni Ay ev ve aile yaşantınızı hareketlendiriyor. Gelecek iki hafta boyunca keyifli akşamlar geçirebilirsiniz. Bu dönem, arkadaşlarınızla olmak için de idealdir. Ekim ayının başlarında Venüs 9′unda, daha sonra Merkür 13′ünde Akrep burcuna geliyor. Bu enerjiyi evde değerlendirin; dekoru değiştirebilir, bir odayı yenileyebilir ya da evinizi kışa hazırlayabilirsiniz.
Bu ay pek çok gezegenin onuncu eviniz Boğa burcundaki Jüpiter’le buluşması kariyer alanında şansı işaret edivor. Bir fırsat çîktığmda bir an önce harekete geçmeniz gerekecek ama sonra gelişmeleri beklerken sabırlı olmalısınız. Ancak bir istisna var. Duyduğunuz tüm haberlere rağmen evden yürütülecek işlere para yatırmayın, Bir iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız 12 ve 13 Ekim’i tercih edin.

Konu Mavi_Sema tarafından (11-09-2012 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #6 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Başak Burcu Yorumu


Başak Burcu Ekim2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 EkimAyı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Başak Burcu Yorumu

Bu ay, birkaç istisna dışında sorunsuz geçecek Ekim ayının başlarında geçen aylardan bu yana süregelen bazı finansal sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak en önemlisi, her akşam bir saatinizi sakinleşip rahatlamaya ve zihninizi boşaltmaya ayırmanızda Aksi takdirde on ikinci eviniz Aslan burcundaki Mars sizi sabaha kadar uyutmayacak.

Dokuzuncu eviniz Boğa burcundaki Jüpiter, ay sonunda beşinci eviniz Oğlak burcundaki Plüton’la uyumlu bir ilişki kuruyor. Birkaç gün aileniz veya eşinizle uzaklaşıp keyifli zaman geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey de bu. Mümkünse günübirlik bir geziye gidin. Ortam değişimi sizi canlandıracak ve rahatlatacaktır.
Neredeyse tüm ilişkileriniz, 9′undan itibaren üçüncü eviniz Akrep burcuna gelen Venüs ve daha sonra ayın 12′sinde aynı burca gelen Merkür’le güzel bir döneme giriyor. 26 sında aynı burca gelen Yeni Ay ile her şey daha güzel olacak. Bu gezegensel birlikteliğin etkisi görüşmeler, toplantılar ve söyleşiler için idealdir. Ayrıca komşularınızla kaynaşmak veya yeteneklerinizi bir aktiviteyie ortaya koymak isteyebilirsiniz. Ancak trafikte dikkatli olun çünkü şu ara dikkatiniz kolayca dağılabiliyor.
12 Ekim’de sekizinci eviniz Koç burcuna gelen Dolunay, size harcamalarınızı sınırlandırmayı ve birikimlerinizi artırmanızı söylüyor. Kullanmadığınız eşyaları bir eskiciye götürün. Burada biraz para kazanabilirsiniz. Özellikle hobi eşyaları, çocuk kıyafetleri ve oyuncaklar ilgi görecektir. Ancak oyalanmayın çünkü bazı düşük fiyatlar karşısında para harcamak isteyeceksiniz. Dolaplarınızı temizlerken cepleri kontrol edin; uzun zaman önce koyduğunuz bir miktar para bulabilirsiniz.

Konu Mavi_Sema tarafından (12-09-2012 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #7 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Terazi Burcu Yorumu


Terazi Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu

Bu ay genel anlamda yaşam normale dönüyor, sadece birkaç sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Sokağa çıktığınızda finans bilgilerinizi ve diğer değerli eşyalarınızı koruduğunuzdan emin olun ve arkadaşlarınızla, organizasyonlarınızla ilişkilerinizde cömertliğinizi sınırlandırmaya çalışın; aşırıya kaçma eğiliminiz var. Elinizden geleni yapın ama önemli olanın kendi hayatınız olduğunu unutmayın.

Güneş, Merkür ve Venüs burcunuzdan geçerken tüm cazibe ve çekiciliğiniz üzerinizde olacak. Venüs, özellikle Kova burcundaki Neptün’le ilişki kurduğu 7 Ekim’de size maksimum çekim gücü veriyor. Zihninizi pozitif düşüncelerle doldurun ve her güne geleceğin parlak olduğunu bilerek iyimserlikle başlayın.
Tüm ilişkileriniz, özellikle de en yakın olanlar, 12 Ekim’de Dolunayın yedinci eviniz Koç burcuna gelmesinden büyük fayda sağlıyor. Bu dönemde kendinizi bazı insanlardan uzak tutmaya karar verebilirsiniz. Bu insanlar artık sizin yaşamınızı tamamlamıyor olabilirler. Aynı zamanda geçmişten, o dönemde sizin özgüveninizi hafife almış biriyle tekrar karşılaşmanız mümkün. Ancak bu insanı neden geçmişte bıraktığınızı hatırlayın ve yolunuza devam edin.
26 Ekim’de Yeni Ayın ikinci eviniz Akrep burcuna gelmesi sayesinde, bu ay veya gelecek ay banka hesabınızdaki rakamlarda artış olması mümkün. Talihli gezegensel dizilim de özellikle giyim ve ev eşyalarında indirimli ürünler bulma olasılığınızı artırıyor. Ancak dikkatli olmazsanız para harcarken sının hızla asabilirsiniz. Alışveriş yapıp güzel zaman geçirirken bütçenizi unutmayın.

Konu Mavi_Sema tarafından (13-09-2012 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #8 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Akrep Burcu Yorumu


Akrep Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu

Bu ay hayatınız hareketlenecek ancak abartıya kaçmama konusunda dikkatli olmalısınız. Güneş, Merkür ve Venüs’ün ayın bir bölümünde on ikinci evinizde olmasıyla, yine gribe yakalanma riskiniz yüksek olacak. O yüzden kendinize iyi davranın. Bol bol uyuyun ve bedeninizi sağlıklı besinlerle doldurun. Bir yerden fedakârlık etmeniz gerekecekse, bırakın bu sosyal yaşamınız olsun. Çünkü iş yerindeki yoğun günler için enerjiye ihtiyacınız olacak.

26′sında kutlama yapmaya hazır olun. Bu, Yeni Ayın burcunuza geleceği tarihtir ve yeni Güneş yılınızın başlangıcını temsil eder. Yeni ay, iletişimi temsil eden üçüncü eviniz Oğlak burcundaki Plüton ve ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Boğa burcundaki şanslı Jüpiter ile uyum içinde. Bu ay ve yılın geri kalan bölümünde yaşamınızın odak noktası insanlar olacak. Siz de iletişim halkasının merkezinde olacaksınız.
9 Ekim’de Venüs, ardından 13 Ekim’de Merkür burcunuza geliyor. Bu ikili etki ilişkiler için bir diğer artıdır ve siz insanları neredeyse sihirli bir şekilde yörüngenize çekiyor olacaksınız. Ayrıca sıra dışı bir şekilde konuşkan olacaksınız ve kendinizi her türlü şanslı insanlarla tanışabilirsiniz. Bu tarihler arkadaş ve meslektaşlarınızla sosyal ortamlara girmek için idealdir.
İlişkideki çiftler ve ruh eşi arayan bekarlar 10 Kasım’da Dolunayın yedinci eviniz Boğa burcuna girmesiyle gülümseyecek pek çok sebep bulabilirler. Uzun süredir ilişkide olan çiftler birlikteliklerinin keyfini çıkarırken ciddi bir ilişkisi olanlar için nişan söz konusu olabilir. Dolunay aynı zamanda sizi iş ve sosyal yaşamınızda karşılaştığınız insanlarla uyum içinde olmaya teşvik edecek.
25 Kasım’da Yeni Ayın (Güneş tutulması) Yay burcunda olması, bir zam veya ikramiye olasılığını artırıyor. Ancak bu dönemde Merkür’ün geri çekilmesiyle bu süreç zaman alabilir, hatta nakit parayı görmeniz Aralık ayını bulabilir. Bu geri çekilme dönemini bütçenizi gözden geçirmek ve yıl sonu gelmeden ilgilenmeniz gereken parasal konulan halletmek için kullanın. Ayrıca yılbaşı için hediye listenizi yapmaya başlayın.

Konu Mavi_Sema tarafından (14-09-2012 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #9 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Yay Burcu Yorumu


Yay Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu

Eylül’ de yaşanan sıkıntılar, 9′unda Venüs ve 13′ünde Merkür on ikinci eviniz Akrep burcuna yönelmeden önceki iki hafta boyunca daha çok dikkat gerektirecek. Yeni Ayın Akrep burcuna geleceği 26 sına yaklaşırken yaşamınız daha sakin bir döneme girecek ve bu süreçte siz kendiniz için güzel bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Biraz rahatlayın, uyuyun ve aradığınız yanıtları bulmak için meditasyon yapın.

Mars tüm ay boyunca Aslan burcuna ilerleyerek Ekim ayını seyahat planlaması için ideal bir zaman yapıyor. Aynı zamanda bir hobinizle ilgili becerilerinizi geliştirmek ya da yeni bir spor dalı öğrenmek için bir kursa katılmayı düşünebilirsiniz. Şu anda Yoga size hitap ediyor olabilir, çünkü bir yandan bedeninizi ve zihninizi beslerken diğer yandan altıncı hissinizi özgür bırakmanıza yardımcı olacak.
Boş zamanlarınızda birlikte olmaktan keyif alacağınız pek çok insan olacak. 12 Ekim’de Dolunay beşinci eviniz Koç burcunda parlarken tam da bunu yapmak için gereken motivasyona sahip olacaksınız. Bekârsanız, bu Dolunay yeni bir ilişkiyi tetikleyebilir. Ama içinde bulunduğunuz ilişki umduğunuz gibi gitmiyorsa, yolunuza devam etme kararı alabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınıza zaman ayırın; ilginin sadece üzerlerinde olması hoşlarına gidecek.
Bu ay Jüpiter altıncı eviniz Boğa burcundan çeşitli gezegenlerle uyum içinde hareket ederken iş yaşamınız kazançlı çıkacak. Ay sonunda bir zam alabilir ya da iş arıyorsanız bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Özel bir projede veya ekip çalışması gerektiren bir işte önderlik etmeniz istenirse kabul edin.

Konu Mavi_Sema tarafından (15-09-2012 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Alt 11-09-2012   #10 (permalink)
Standart 2012 Ekim Ayı Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Yorumu


Oğlak Burcu Ekim 2012 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2012 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Ekim 2012 de Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu

12 Ekim’de dördüncü eviniz Koç burcundaki Dolunay bu ayki sıkıntılarınızı tetikleyecek; kariyer hayatınızla, ev ve aile yaşamınız çakışacak. İki ayrı yöne çekildiğinizi hissedeceksiniz ve her ikisine de zaman ve enerji harcamak zorlaşacak. Bunun basit bir çözümü yok; tek yapabileceğiniz zamanınızı iyi planlamak ve ailenizi planlarınızdan haberdar etmektir. Neyseki Dolunayın ardından bu dertler kaybolmaya başlayacak.

Bu ay tekrar ailenizle keyifli zaman geçirmeye başlayabileceksiniz. 28 ve 29 Ekimde çocuklarınızla geçireceğiniz anlar unutulmaz olmaya aday. O yüzden günübirlik bir gezi veya bir başka aileyle bir spor aktivitesine katılmayı planlayabilirsiniz. En iyisi bırakın, gideceğiniz yeri veya yapacağınız aktiviteyi çocuklar seçsin.
Ayın ilerleyen günlerinde, önce Venüs’ün, ardından 13′ün de Merkür’ün on birinci eviniz Akrep burcuna gelmesiyle arkadaşlıklarınız ve sosyal yaşamınız önem kazanacak. Bu enerji 26 sında aynı burçtaki Yeni Ayla zirveye tırmanıyor ve bu etki Kasım ayın da da sürecek. Arkadaşlarınızı evde ağırlamak ya da yakın dostlarınızla bîr akşam dışarı çıkmak için en ideal gün 22 si olacaktır.
Ekim ayının başlarında iş yerinde günleriniz hem stresli hem de rahat geçecek. Bir işi ya da üretim hedefini tamamlamak için kendinizi zorlamak durumunda kalabilirsiniz, ancak bu zaman dilimi aynı zamanda kazanımlar ve büyük kazançlar için de idealdir. Mars’ın sekizinci eviniz Aslan burcunda ilerlemesiyle cömertliğiniz artacak. Ama herkesin kendi payına düşeni ödemesine izin verin.

Konu Mavi_Sema tarafından (16-09-2012 Saat 12:56 ) değiştirilmiştir.
Mavi_Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
2012 Rezzan Kiraz Genel Burç Yorumları - 2012 Rezzan Kiraz Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 12 17-10-2012 17:30
2012 Rezzan Kiraz Kasım Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Kasım 2012 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 16-10-2012 12:41
2012 Rezzan Kiraz Eylül Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Eylül 2012 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 25-08-2012 16:16
2012 Rezzan Kiraz Haziran Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Haziran 2012 Burç Yorumu Mavi_Sema Burclar Genel 12 18-06-2012 15:56
2012 Rezzan Kiraz Mart Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Mart 2012 Burç Yorumları Mavi_Sema Burclar Genel 11 18-02-2012 14:04


Saat: 21:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015