Sponsorlu Bağlantılar
   

Gurgendag İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız icinde Gurgendag İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon konusu , Gurgendag İlköğretim Okulu Hakkında - Gurgendag İlköğretim Okulu Tanıtımı - Gurgendag İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Gurgendag İlköğretim Okulu Resimleri Gurgendag İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 24-07-2010   #1 (permalink)
Standart Gurgendag İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

Sponsorlu Bağlantılar


Gurgendag İlköğretim Okulu Hakkında - Gurgendag İlköğretim Okulu Tanıtımı - Gurgendag İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Gurgendag İlköğretim Okulu Resimleri


Gurgendag İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gurgendag İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gurgendag İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gurgendag İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gurgendag İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / DÜZKÖY
Adı: GURGENDAG İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Gürgendağ Köyü
Telefon Numarası: 4628154322
Faks Numarası: 4628154322


Kurumun Misyonu :

Gürgendağ İlköğretim Okulu'nun hedefi, bir dünya vatandaşı kimliğiyle lider vasıflı ve yöneten insanlar yetiştirmektir. Okul kendisini yalnızca ortaöğretime öğrenci hazırlayan bir kurum olarak görmemekte, Ortaöğrenimini takiben yaşama atılacak gençlere o günlerde gerekli olacağına inandığı donanımı da kazandırmayı amaçlamaktadır. Genel görüntüsüyle Gürgendağ İlköğretim Okulu, özgür ancak disiplinli bir atmosferin okuludur. Bu iki kavramın aslında birbiriyle çelişmediğine, bilakis her ikisinin de doğru bir mantıkla gerçekleştirilmesi durumunda bir arada yaşayabileceğine inanılmaktadır .Gürgendağ İlköğretim Okulu ailesine katılan kişilerin okulun felsefesine, beklentilerine ve eğitime bakış açısını paylaştığına ilişkin inancını ifade ettiği ve okulun eğitim-öğretim kadrosunun yetkinliğine güven duyduğu varsayılmaktadır. İyi bir insan yetiştirmenin aile ve okul arasındaki kesintisiz işbirliğinin sonucu olduğu unutulmamalıdır. Okul yönetimi, çocukların kurallara uyması için velilerin desteğini görmek ister. Ayrıca okuldaki eğitim ve disiplin anlayışı, evde de benzer şekilde uygulandığı ve desteklendiği takdirde ulaşılan sonuçlar çok daha olumlu olacaktır. Okul çağındaki genç bir insanın zamanının büyük bir kısmını ailesi ile birlikte geçirdiği düşüncesinden yola çıkarak; çocuğun okuldan önce ailede eğitildiği ve eğitilmesi gerektiği gerçeğine tüm anne ve babaların katılacağına inanıyoruz.


Kurumun Vizyonu:

Gürgendağ Köyünde eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve onları karşılamaya çalışmak, öğrencileri Orta öğretime ve hayata hazırlamak ana hedefimizdir. Öğrencilerimizi kaliteli eğitimin yanı sıra hayata hazırlayan en iyi eğitim kurumlarından biri olmak, tüm öğrencilerini akademik ve sosyal yönden ulusal ve uluslararası toplumların her zaman en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmek ve çevremizde örnek alınacak bir eğitim kurumu olmaktır. Eğitimimizdeki hedef ve idealimiz; vatanını, milletini seven Atatürk ilke ve İnkılâplarına bağlı, çalışkan, kültür düzeyi yüksek, ülkemizin ve milletimizin geleceğinin teminatı olacak bir gençlik yetiştirmektir.


trabzon.meb.gov.tr

 

SeLeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Yenimahalle İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 24-07-2010 15:11
Gülcena İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 24-07-2010 15:10
Cevizlik İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 24-07-2010 15:08
Cal İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 24-07-2010 15:07
Alazlı İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 24-07-2010 15:07


Saat: 21:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015