FrmArtuklu

FrmArtuklu

Kaliteli Paylaşımın Adresi


Go Back   FrmArtuklu > (¯`·.(¯`·.Eğitim Portalı ·´¯).·´¯) > Eğitim Bilgileri > Anaokulu ve İlköğretim OkullarımızSponsorlu Bağlantılar
   

Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Keşap Giresun

Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız icinde Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Keşap Giresun konusu , Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Hakkında - Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim ...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler
Alt 23-07-2010   #1 (permalink)
Standart Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Keşap Giresun

Sponsorlu Bağlantılar


Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Hakkında - Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yolağzı Şehit Özkan Kılıç İlköğretim Okulu ResimleriYolağzı İlköğretim Okulu Giresun Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yolağzı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yolağzı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yolağzı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yolağzı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: GİRESUN / KEŞAP
Adı: YOLAĞZI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yolağzı ilköğretim Okulu Keşap/Giresun
Telefon Numarası: 4546496001
Faks Numarası: 4546496001

OKULUN TARİHÇESİ

Konumu: Giresun- Trabzon karayolu üzerinde Keşap ilçesinin 5 km doğusunda yer alan Yolağzı Köyü sınırları içersinde yer alır. Batı yönünde Giresun merkez ile Giresun Adası doğal yeşilliğiyle ve deniz mavisi renkleriyle gönüllere huzur verir.

Okulumuz Yolağzı İlköğretim Okulu Olarak 1990-1991 öğretim yılından itibaren iki okulun birleşmesiyle (Yolağzı Ortaokulu-Yolağzı İlkokulu) tek bir okul olarak eğitim-öğretime devam etmektedir. Taşıma merkezi olan okulumuza; Sürmenli,Kılıçlı,Gönüllü,Yolba şı,Tepeköy, Hisarüstü, Harmandarlı, Kurbanpınarı, Balıklısu, Kaşaltı,Saraycık, Değirmenağzı Düzköy BSİO öğrencileri ile Bayramşah Köyünün öğrencileri taşınmaktadır.Yolağzı Köyü İlkokulu 1927 yılında, ortaokul ise 1972 yılında eğitim öğretime açılmıştır.

Okulumuzun adı Valilik Makamının 03/12/2008 tarih ve 28168 sayılı onayları ile “Yolağzı Şehit Özkan KILIÇ İlköğretim Okulu” olmuştur.

VİZYONUMUZ

1-“Eğitimde KALİTEYE Doğru” parolasıyla öğrenci ve veli memnuniyeti oluşturmadaki kararlılığı , üstün nitelikli eğitim kadrosu, modern alt yapısı ve öğrenci merkezli eğitim uygulamaları ile Ülkemizde ve dünyada isim yapmış eğitim kurumlarından biri olmak. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyet denince akla gelen ilk okul olmak.

2-Aktif öğrenmeyi sağlamak amacıyla eğitim teknolojisinden en iyi şekilde faydalanan, çeşitli geziler ile çevre bilinci veren ,öğrencileri çeşitli projeler tasarlamaya ve bunları gerçekleştirmeye yönelten, sanat etkinliklerini ve kültürel etkinlikleri eğitim programları ile birleştiren, kültürel-sanat merkezi niteliği kazanmış bir okul ortamı oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Biz;

1-Öğrencilerimizi Atatürk ilke ve İnkılapları’na bağlı, Türk Milletinin milli ,ahlaki, insani ,manevi ve kültürel değerlerini benimseyen , koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına saygılı , demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek.

2-Geleceğin dünyasına şekil verecek, çalışkan, ufku geniş, sahip olduğu değerleri paylaşabilen, bütün insanlığı sevgiyle kucaklayabilecek hoşgörüye sahip, huzurun ve güvenin teminatı örnek bir dünya insanı yetiştirmek.

3-Öğrencilerimize akademik bilginin yanı sıra temel değerlerin eğitimini vererek onların sosyal ve duygusal gelişimlerini tamamlayarak üst öğrenim kurumlarına hazırlamak.

4-Kendi kendine yetebilen , problem çözebilen, sorgulayıcı, araştıran, bilimsel ve çağdaş düşünceyi birleştirebilen, üreten ve ürettiklerini paylaşan, takım ruhuna sahip, yeniliklere açık, hayata sevgiyle bakan , mutlu ve lider insanlar yetiştirmek için varız.Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/

http://kesap.meb.gov.tr/

 

SeLeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Hızlı Cevap
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Konu aç  Cevapla

Sayfayı Paylaş

Hızlı Cevap
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Sorunun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. (Gerekli)

Mesajınız:

Seçenekler


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Merkez Giresun SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 26-08-2010 00:42
Karabedir İlköğretim Okulu Keşap Giresun SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 23-07-2010 15:38
Çamlıca İlköğretim Okulu Keşap Giresun SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 23-07-2010 15:35
Şehit Ömer Öztürk İlköğretim Okulu Keşap Giresun SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 23-07-2010 15:35
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Keşap Giresun SeLeN Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 0 23-07-2010 15:34


Saat: 07:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Frmartuklu.Net ©2008 - 2015